co to jest
Definicja Efi. Co oznaczy układ wtryskowy do jednostek napędowych zasilanych benzyną słownik. Jak.

Czy przydatne?

Jak działa Efi

Definicja Efi: Z angielskiego Electronic Fuel Injection (elektroniczny wtrysk paliwa) elektronicznie sterowany układ wtryskowy do jednostek napędowych zasilanych benzyną

Inne definicje jak Efi na E.

Definicja Ece:
Co to jest Economic Commission for Europę (Europejska Komisja Ekonomiczna), organizacja ponadnarodowa ustalająca normy obowiązujące na terenie UE. Dotyczą one między innymi standaryzacji różnych parametrów efi co to jest.
Definicja Eds:
Co to jest Z niemieckiego Elektronische Differenzial-sperre (elektroniczna blokada systemu różnicowego), elektronicznie sterowana blokada systemu różnicowego, porównaj także Torsen efi definicja.
Definicja Ebd:
Co to jest Electronic Brakeforce Distribu-tion (elektroniczny rozdział siły hamowania), mechanizm automatycznie przekazujący większą siłę hamowania na koła, które są w danej chwili bardziej obciążone. Odmiana efi co znaczy.
Definicja Ecu:
Co to jest Z angielskiego Electronic Control Unit (elektroniczna jednostka kontrolna), komputer nadzorujący pracę silnika, sterownik silnika efi słownik.
Definicja Egr:
Co to jest Exhaust Gaś Recirculation (recyrkulacja gazów wydechowych), mechanizm zawracania części spalin wytworzonych poprzez silnik z powrotem do komory spalania. Jego zadanie jest proste: niższa zawartość efi znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: