co to jest
Definicja Ece. Co oznaczy ponadnarodowa ustalająca normy obowiązujące na terenie UE. Dotyczą one.

Czy przydatne?

Jak działa Ece

Definicja Ece: Z angielskiego Economic Commission for Europę (Europejska Komisja Ekonomiczna), organizacja ponadnarodowa ustalająca normy obowiązujące na terenie UE. Dotyczą one między innymi standaryzacji różnych parametrów dotyczących pojazdów (dane homologacyjne, testowe i tym podobne). Wg norm ECE są regularnie mierzone moce silnika czy zużycie paliwa. Do połowy lat 90. spalanie podawane było przy stałej prędkości 90 i 120 km/h i w mieście, aktualnie obowiązuje norma EU: miasto, poza miastem i średnio - 63 procent jazdy pozamiejskiej i 37 procent miejskiej). Wedle ECE l kW jest równy 1,35962 KM i odpowiada 1,34102 H P (konia mechanicznego wg standardów służących w stanach zjednoczonych ameryki - SAE). Moc silnika wg tej normy jest mierzona tak samo jak wg normy DIN, drobne różnice w wartościach wynikają z przyjęcia innej temperatury i ciśnienia odniesienia (25 st. C i 990 hPa zamiast 20 st. C i 1013 hPa)

Inne definicje jak Ece na E.

Definicja Egi:
Co to jest Electronic Gaś Injection (elektroniczny wtrysk gazu) elektronicznie sterowany układ wtryskowy do jednostek o zapłonie iskrowym. Do napędzania samochodów stosuje się dwa rodzaje gazu: ziemny (metan ece co to jest.
Definicja Ecu:
Co to jest Z angielskiego Electronic Control Unit (elektroniczna jednostka kontrolna), komputer nadzorujący pracę silnika, sterownik silnika ece definicja.
Definicja E-Gas:
Co to jest techniki Aby-Wire, elektroniczny mechanizm sterowania zasilaniem silnika bez mechanicznego połączenia pomiędzy pedałem gazu a elementami układu wtryskowego. W razie silnika benzynowego polecenia ece co znaczy.
Definicja Etylina:
Co to jest wzbogaconej poprzez dodanie tak zwany płynu etylowego, którego kluczowym składnikiem jest czteroetylek ołowiu. Z racji na zawartość ołowiu etylina nie może być służąca w samochodach zaopatrzonych w ece słownik.
Definicja Ebv:
Co to jest Z niemieckiego Elektronische Bremskraftver-teilung (elektroniczny rozdział siły hamowania), EBD, korektor sity hamowania ece znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: