co to jest
Definicja Ebd. Co oznaczy mechanizm automatycznie przekazujący większą siłę hamowania na koła.

Czy przydatne?

Jak działa Ebd

Definicja Ebd: Z angielskiego Electronic Brakeforce Distribu-tion (elektroniczny rozdział siły hamowania), mechanizm automatycznie przekazujący większą siłę hamowania na koła, które są w danej chwili bardziej obciążone. Odmiana korektora siły hamowania służąca przy systemach ABS i ESP

Inne definicje jak Ebd na E.

Definicja Eurosid-1:
Co to jest zobacz dummy ebd co to jest.
Definicja Efi:
Co to jest Z angielskiego Electronic Fuel Injection (elektroniczny wtrysk paliwa) elektronicznie sterowany układ wtryskowy do jednostek napędowych zasilanych benzyną ebd definicja.
Definicja Esp:
Co to jest Elektronisches Stabilitatsprogramm (elektroniczny program stabilizacji), elektroniczny mechanizm wspomagający kierowcę w utrzymaniu toru jazdy samochodu. mechanizm działa w oparciu o czujnik ebd co znaczy.
Definicja E-Gas:
Co to jest techniki Aby-Wire, elektroniczny mechanizm sterowania zasilaniem silnika bez mechanicznego połączenia pomiędzy pedałem gazu a elementami układu wtryskowego. W razie silnika benzynowego polecenia ebd słownik.
Definicja Ebv:
Co to jest Z niemieckiego Elektronische Bremskraftver-teilung (elektroniczny rozdział siły hamowania), EBD, korektor sity hamowania ebd znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: