co to jest
Definicja Eas. Co oznaczy umożliwia uzyskanie pięciu poziomów nadwozia (w zależności od potrzeb.

Czy przydatne?

Jak działa Eas

Definicja Eas: Z angielskiego Electronic Air Suspension (zawieszenie pneumatyczne sterowane elektronicznie), umożliwia uzyskanie pięciu poziomów nadwozia (w zależności od potrzeb terenowych) przez regulację ciśnienia w układzie pneumatycznym. Ten typ zawieszenia umożliwia wykorzystanie rozwiązania SLS (samopoziomującego zawieszenia), które nawet w trudnych warunkach terenowych znacząco ogranicza przechyły i bujanie pojazdu

Inne definicje jak Eas na E.

Definicja Egi:
Co to jest Electronic Gaś Injection (elektroniczny wtrysk gazu) elektronicznie sterowany układ wtryskowy do jednostek o zapłonie iskrowym. Do napędzania samochodów stosuje się dwa rodzaje gazu: ziemny (metan eas co to jest.
Definicja Eds:
Co to jest Z niemieckiego Elektronische Differenzial-sperre (elektroniczna blokada systemu różnicowego), elektronicznie sterowana blokada systemu różnicowego, porównaj także Torsen eas definicja.
Definicja Ece:
Co to jest Economic Commission for Europę (Europejska Komisja Ekonomiczna), organizacja ponadnarodowa ustalająca normy obowiązujące na terenie UE. Dotyczą one między innymi standaryzacji różnych parametrów eas co znaczy.
Definicja E-Gas:
Co to jest techniki Aby-Wire, elektroniczny mechanizm sterowania zasilaniem silnika bez mechanicznego połączenia pomiędzy pedałem gazu a elementami układu wtryskowego. W razie silnika benzynowego polecenia eas słownik.
Definicja Eba:
Co to jest Z angielskiego Emergency Brake Assist (wspomaganie hamowania awaryjnego), tak nazywa się u Forda BAS eas znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: