co to jest
Definicja E-Gas. Co oznaczy mechanicznego połączenia pomiędzy pedałem gazu a elementami układu.

Czy przydatne?

Jak działa Gas E

Definicja E-Gas: Jedna z odmian techniki Aby-Wire, elektroniczny mechanizm sterowania zasilaniem silnika bez mechanicznego połączenia pomiędzy pedałem gazu a elementami układu wtryskowego. W razie silnika benzynowego polecenia wydawane poprzez kierowcę stopą przekazywane są elektrycznie do sterownika silnika, który przetwarza je na odpowiednie sygnały i wysyła do silnika krokowego przepustnicy (albo regulatorów otwarcia zaworów na przykład w systemie Valvetronic), który ją odpowiednio ustawia. W silnikach wysokoprężnych sterowanie' elektroniczne może być wykonywane poprzez trzy rodzaje wtrysku: pompą wtryskową, pompowtryskiwaczami ((albo Common Railem

Inne definicje jak E-Gas na E.

Definicja Eba:
Co to jest Z angielskiego Emergency Brake Assist (wspomaganie hamowania awaryjnego), tak nazywa się u Forda BAS e-gas co to jest.
Definicja Eds:
Co to jest Z niemieckiego Elektronische Differenzial-sperre (elektroniczna blokada systemu różnicowego), elektronicznie sterowana blokada systemu różnicowego, porównaj także Torsen e-gas definicja.
Definicja Egr:
Co to jest Exhaust Gaś Recirculation (recyrkulacja gazów wydechowych), mechanizm zawracania części spalin wytworzonych poprzez silnik z powrotem do komory spalania. Jego zadanie jest proste: niższa zawartość e-gas co znaczy.
Definicja Ehb:
Co to jest Z niemieckiego Elektrohydraulische Bremse, Brake-Bsy-Wire, elektrohydrauliczny układ hamulcowy służący na przykład w Mercedesie e-gas słownik.
Definicja Elektroniczny Gaz:
Co to jest zobacz e-gas e-gas znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: