skrętny drążek co to jest
Definicja Drążek Skrętny. Co oznaczy jak resory, jednak wykorzystujący do tego celu podatność.

Czy przydatne?

Jak działa Skrętny Drążek

Definicja Drążek Skrętny: Obiekt sprężysty zazwyczaj tylnego zawieszenia pojazdu, spełniający precyzyjnie takie samo zadanie jak resory, jednak wykorzystujący do tego celu podatność skrętną długiego pręta. Drążki skrętne są umieszczane płasko pod podłogą, dzięki czemu zawieszenie zajmuje znacząco mniej miejsca (sprężyny nie są już potrzebne). Tradycyjnie drążki skrętne chętnie służące są poprzez konstruktorów francuskich (Citroen, Peugeot, Renault)

Inne definicje jak Drążek Skrętny na D.

Definicja Dolny Martwy Punkt:
Co to jest Pkt., gdzie przemieszczający się wewnątrz cylindra tłok osiąga najniższe położenie. Odpowiada on w silniku czterosuwowym początkowi suwów sprężania albo wydechu drążek skrętny co to jest.
Definicja Deflektor:
Co to jest aerodynamiczny albo akustyczny zmieniający kierunek przepływu powietrza albo fal dźwiękowych. Ma za zadanie zmniejszyć opór powietrza, skierować jego strugę w odpowiednie miejsce albo obniżyć poziom drążek skrętny definicja.
Definicja De:
Co to jest dwuelipsoidalny, inaczej reflektor projektorowy. Ustalenie typu reflektora o konstrukcji projektorowej bardzo zbliżonej do reflektorka służącego jako źródło światła w projektorze filmowym drążek skrętny co znaczy.
Definicja d4:
Co to jest Ustalenie rodziny silników benzynowych Toyoty z bezpośrednim wtryskiem paliwa drążek skrętny słownik.
Definicja Docieranie:
Co to jest celu zgranie ze sobą wszystkich ruchomych przedmiotów układu jezdnego i napędowego nowego (albo poddanego remontowi z zamianą lub regeneracją przedmiotów) auta. W potocznym rozumieniu dotyczy to drążek skrętny znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: