dtronic co to jest
Definicja Distronic. Co oznaczy pomagają¬cy utrzymać bezpieczny odstęp od poprze¬dzającego pojazdu.

Czy przydatne?

Jak działa Distronic

Definicja Distronic: Oparty na radarze dostoso¬wujący się do prędkości i warunków jazdy komputerowy mechanizm Mercedesa pomagają¬cy utrzymać bezpieczny odstęp od poprze¬dzającego pojazdu zarówno w czasie jazdy z włączonym tempomatem, jak i bez niego. Distronic informuje kierowcę sygnałami optycznymi i akustycznymi o niebezpiecznie zmniejszającym się dystansie między jego autem a pojazdem poprzedzającym, a w try¬bie automatycznym (jazda z tempomatem) samoczynnie utrzymuje właściwy odstęp i szybkość, żeby auto jak najspraw¬niej przemieszczał się w ruchu autostradowym. W dużym przybliżeniu Distronic można nazwać autopilotem

Inne definicje jak Distronic na D.

Definicja Doładowanie:
Co to jest celu powiększenie osiągów silnika na drodze doprowadzenia do niego większej ilości powietrza, niż byłby w stanie sam zassać. W rezultacie pojawienia się w cylindrze dodatkowej ilości tlenu mechanizm distronic co to jest.
Definicja Did:
Co to jest Ustalenie rodziny wysokoprężnych jednostek napędowych Mitsubishi z bezpośrednim wtryskiem distronic definicja.
Definicja Docisk Sprzęgła:
Co to jest zobacz sprzęgło distronic co znaczy.
Definicja Dci:
Co to jest Ustalenie rodziny wysokoprężnych jednostek napędowych Renault z bezpośrednim wtryskiem distronic słownik.
Definicja Drążek Skrętny:
Co to jest zazwyczaj tylnego zawieszenia pojazdu, spełniający precyzyjnie takie samo zadanie jak resory, jednak wykorzystujący do tego celu podatność skrętną długiego pręta. Drążki skrętne są umieszczane płasko distronic znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: