diesel co to jest
Definicja Diesel. Co oznaczy zapłonem samoczynnym, beziskrowym). Jego wynalazcą i konstruktorem był.

Czy przydatne?

Jak działa Diesel

Definicja Diesel: Potoczne ustalenie silnika wysokoprężnego (zasilany olejem napędowym silnik spalania wewnętrznego z zapłonem samoczynnym, beziskrowym). Jego wynalazcą i konstruktorem był w roku 1893 Rudolf Diesel. W tego typu silniku cylinder napełniany jest powietrzem, które podlega ogromnemu sprężaniu (17-, a nawet 22-krot-nemu), nie mniej jednak bardzo się nagrzewa. W chwili, gdy tłok zbliża się do GMP, do tak sprężonego i rozgrzanego powietrza wtryskuje się olej napędowy, który ulega samoczynnemu zapaleniu. W silnikach Diesla z wtryskiem pośrednim wtrysk paliwa następuje do komory wstępnej albo wirowej, z wtryskiem bezpośrednim wprost do komory spalania

Inne definicje jak Diesel na D.

Definicja Droga Hamowania:
Co to jest poprzez pojazd od chwili zauważenia poprzez kierowcę przeszkody do całkowitego zatrzymania samochodu. Standardowo w testach drogowych przeprowadzanych w układzie metrycznym (także tych, których diesel co to jest.
Definicja Drążek Skrętny:
Co to jest zazwyczaj tylnego zawieszenia pojazdu, spełniający precyzyjnie takie samo zadanie jak resory, jednak wykorzystujący do tego celu podatność skrętną długiego pręta. Drążki skrętne są umieszczane płasko diesel definicja.
Definicja Docisk Sprzęgła:
Co to jest zobacz sprzęgło diesel co znaczy.
Definicja Dętka:
Co to jest zobacz opona diesel słownik.
Definicja Dolny Martwy Punkt:
Co to jest Pkt., gdzie przemieszczający się wewnątrz cylindra tłok osiąga najniższe położenie. Odpowiada on w silniku czterosuwowym początkowi suwów sprężania albo wydechu diesel znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: