diesel co to jest
Definicja Diesel. Co oznaczy zapłonem samoczynnym, beziskrowym). Jego wynalazcą i konstruktorem był.

Czy przydatne?

Jak działa Diesel

Do czego Diesel: Potoczne ustalenie silnika wysokoprężnego (zasilany olejem napędowym silnik spalania wewnętrznego z zapłonem samoczynnym, beziskrowym). Jego wynalazcą i konstruktorem był w roku 1893 Rudolf Diesel. W tego typu silniku cylinder napełniany jest powietrzem, które podlega ogromnemu sprężaniu (17-, a nawet 22-krot-nemu), nie mniej jednak bardzo się nagrzewa. W chwili, gdy tłok zbliża się do GMP, do tak sprężonego i rozgrzanego powietrza wtryskuje się olej napędowy, który ulega samoczynnemu zapaleniu. W silnikach Diesla z wtryskiem pośrednim wtrysk paliwa następuje do komory wstępnej albo wirowej, z wtryskiem bezpośrednim wprost do komory spalania

Jak działa Diesel nie działa D.

Co znaczy Distronic:
Porównanie dostoso¬wujący się do prędkości i warunków jazdy komputerowy mechanizm Mercedesa pomagają¬cy utrzymać bezpieczny odstęp od poprze¬dzającego pojazdu zarówno w czasie jazdy z włączonym tempomatem, jak diesel co znaczy.
Krzyżówka Drążek Reakcyjny:
Dlaczego zapewniający odpowiednią geometrię i prowadzenie osi w odpowiedniej pozycji. Jest on umocowany przegubowo, dzięki silentbloków, dzięki czemu przenosi tylko sity wzdłużne (nie pracuje na zginanie diesel krzyżówka.
Co to jest Droga Hamowania:
Jak lepiej poprzez pojazd od chwili zauważenia poprzez kierowcę przeszkody do całkowitego zatrzymania samochodu. Standardowo w testach drogowych przeprowadzanych w układzie metrycznym (także tych, których diesel co to jest.
Słownik Diagonalna Opona:
Kiedy zobacz opona diesel słownik.
Czym jest Din:
Od czego zależy Deutsche Industrie Norm (niemiecka norma przemysłowa), obowiązujący w Niemczech i powszechnie uznawany mechanizm standardów, którym odpowiadać muszą przeróżne parametry techniczne. Moc silnika wg tej diesel czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: