buksowanie co to jest
Definicja Buksowanie. Co oznaczy nadmiarze mocy jednostki napędowej słownik. Jak użyć Buksowanie.

Czy przydatne?

Jak działa Buksowanie

Definicja Buksowanie: Uślizg koła napędzanego w czasie ruszania na nawierzchni o słabej przyczepności albo przy ogromnym nadmiarze mocy jednostki napędowej

Inne definicje jak Buksowanie na B.

Definicja Boks Dachowy:
Co to jest samochodu (na pałąkach albo na relingach) pojemnik wykorzystywany do przewożenia bagażu, którego nie da się zapakować do wnętrza albo bagażnika samochodu na skutek jego rozmiarów (na przykład narty buksowanie co to jest.
Definicja Benzyna:
Co to jest stosowanego w silnikach o zapłonie iskrowym. Uzyskiwana jest z ropy naftowej na drodze destylacji i rafinacji. Od roku 1924 benzynę uszlachetniano związkami ołowiu, które ułatwiały smarowanie silnika buksowanie definicja.
Definicja Bi-Litronic:
Co to jest produktu Boscha, rodzaj reflektora ksenonowego. gdzie jedna żarówka ksenonowa używana jest do wytwarzania zarówno światła mijania, jak i drogowego. Dzieje się to dzięki ruchomemu zawieszeniu żarówki buksowanie co znaczy.
Definicja Bieg Jałowy:
Co to jest obrotowa silnika, przy której wytwarza on moc wystarczającą do pokonania oporów wewnętrznych i zewnętrznych. W praktyce znaczy to, iż pracuje on równo i jest w stanie za pośrednictwem alternatora i buksowanie słownik.
Definicja Bezdętkowa Opona:
Co to jest Zobacz opona buksowanie znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: