co to jest
Definicja Awd. Co oznaczy tę firmę mechanizmu napędu 4x4 słownik. Auto Awd w samochodzie.

Czy przydatne?

Jak działa Awd

Do czego Awd: Z angielskiego: Ali Wheels Driven (wszystkie koła napędzane), ustalenie Volvo opracowanego poprzez tę firmę mechanizmu napędu 4x4

Jak działa Awd nie działa A.

Co znaczy Automatyczna Skrzynia Biegów:
Porównanie przeniesienia napędu z silnika na koła napędzane, gdzie zmiana przełożeń dzieje się automatycznie, bez końca w przeniesieniu napędu. Moc z silnika przekazywana jest za pośrednictwem przekładni awd co znaczy.
Krzyżówka Alternator:
Dlaczego urządzenie napędzane poprzez silnik, wykorzystywane do generowania prądu w czasie pracy silnika. Od prądnicy alternator różni się w pierwszej kolejności tym, iż wytwarza prąd zmienny (trójfazowy), i awd krzyżówka.
Co to jest Asr:
Jak lepiej Antriebsschlupfregelung (klasyfikacja uślizgu napędu). Inaczej kontrola trakcji, mechanizm elektroniczny zapobiegający buksowaniu kół napędzanych w czasie ruszania na nawierzchni o słabej awd co to jest.
Słownik Atrapa:
Kiedy chłodnicy. Poprzez pierwszych kilkadziesiąt lat istnienia aut w najwyższym stopniu widocznym i rozpoznawnym ich elementem była umieszczona przed silnikiem chłodnica. Potem przesunięto ją do tyłu awd słownik.
Czym jest Acc:
Od czego zależy Z angielskiego Adaptive Cruise Control (dostosowujący się tempomat awd czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: