dilligence co to jest
Co oznacza: przedstawienia jej w negocjacjach. Definicja Due dilligence słownik.

Czy przydatne?

Definicja Dilligence Due

Co to jest: Badanie mające na celu wszechstronną ocenę aktywności podmiotu, który może zostać nabyty i dla przedstawienia jej w negocjacjach

Definicje jak Dilligence Due ze słownika ekonomicznego na D.

Definicja Deficyt:
Co to jest Ma miejsce wówczas, gdy opłaty przekraczają dochody. Deficyt w budżecie państwa pokrywany jest bądź dodatkową emisją pieniędzy (sposobność inflacji) bądź dzięki kredytowi due dilligence co znaczy.
Definicja Dow Jones:
Co to jest giełdy zawierający notowania akcji trzydziestu w najwyższym stopniu liczących się na rynku spółek. W dużej mierze decyduje o koniunkturze nie tylko w stanach zjednoczonych ameryki, lecz na całym due dilligence krzyżówka.
Definicja Dotacja:
Co to jest Wyrównanie poprzez kraj rentowności niektórych gałęzi działalności gospodarczej, dzięki wypłaty środków pieniężnych due dilligence co to jest.
Definicja Dyrektywy Rachunkowości:
Co to jest Opracowywane odgórnie (poprzez komisję europejską) dyrektywy mające ujednolicić prowadzenie rachunkowości due dilligence słownik.
Definicja Dumping:
Co to jest Proceder sprzedaży towarów za granicę po cenach nie dorównujących kosztom. Służy uatrakcyjnieniu artykułów i podtrzymaniu bądź zwiększeniu poziomu produkcji due dilligence czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: