skała co to jest
Co to oznacza: geologicznego. zespół minerałów albo sporo ziaren tego samego minerału opis. Co to.

Czy przydatne?

Co znaczy Skała

Definicja: zespół różnych minerałów albo wielu osobników jednego minerału powstały wskutek procesu neutralnego geologicznego. zespół minerałów albo sporo ziaren tego samego minerału, powstałe w warunkach naturalnych. Z racji na genezę wyróżniamy skały magmowe, skały osadowe i skały metamorficzne (przeobrażone)

Inne terminy, pojęcia jak Skała na S.

Definicja SWAP:
Co to jest polegająca na dostarczeniu poprzez sprzedającego określonej ilości ropy naftowej o określonych parametrach jakościowych do umówionego punktu i odebraniu poprzez niego tej samej ilości ropy naftowej o skała co to jest.
Definicja Synklina:
Co to jest wklęsła część fałdu - w jądrze synkliny znajdują się warstwy najmłodsze, a na zewnątrz (na tak zwany skrzydłach) najstarsze skała definicja.
Definicja Skała Zbiornikowa:
Co to jest porowata albo szczelinowata skała, która w sprzyjających warunkach, tzn. przy obecności uszczelnienia i pułapki może być zbiornikiem dla węglowodorów skała co znaczy.
Definicja Skały Osadowe:
Co to jest głównych typów skał (w okolicy skał magmowych i metamorficznych) budujących skorupę ziemską. Powstają poprzez nagromadzenie się materiału przynoszonego poprzez czynniki zewnętrzne (na przykład wodę skała słownik.
Definicja Skała Macierzysta:
Co to jest skała, która zawierała znaczącą zawartość substancji organicznej, z której powstały węglowodory skała znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: