wydobycia stałego okres co to jest
Co to oznacza: wydobywanej ropy i gazu opis. Co to jest Okres stałego wydobycia pojęcie.

Czy przydatne?

Co znaczy Okres stałego wydobycia

Definicja: początkowy moment wydobywania węglowodorów ze złoża charakteryzujący się mniej więcej stałą ilością wydobywanej ropy i gazu

Inne terminy, pojęcia jak Wydobycia Stałego Okres na O.

Definicja Odwierty Do Zatłaczania:
Co to jest odwiert wykonany w celu zatłaczania wody albo gazu do wnętrza ziemi (złoża) dla podtrzymania ciśnienia złożowego albo/i w celu likwidacji zasolonych wód złożowych/zasiarczonego gazu ziemnego okres stałego wydobycia co to jest.
Definicja Osady:
Co to jest cząsteczki skał i minerałów pochodzące z erozji starszych skał. Osady z biegiem czasu stają się skałami osadowymi okres stałego wydobycia definicja.
Definicja Opróbowanie Odwiertu:
Co to jest prace w odwiercie mające na celu ustalenie nasycenia skał węglowodorami z ustaleniem produktywności odwiertu i tego, jaki wpływ wydobywanie ma na zmiany ciśnienia złożowego okres stałego wydobycia co znaczy.
Definicja Odwiert Kierunkowy:
Co to jest odwiert, którego ścieżka znacznie odbiega od pionu. Odchylenia mogą sięgać od 60? do 70 okres stałego wydobycia słownik.
Definicja Obiekt Perspektywny:
Co to jest region (przestrzeń) wgłębi Ziemi, gdzie na podstawie wyników badań dopuszczana jest sposobność odkrycia złoża węglowodorów okres stałego wydobycia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: