towarzyszący co to jest
Co to oznacza: rozpuszczony w ropie, a w warunkach powierzchniowych ulega oddzieleniu opis. Co to.

Czy przydatne?

Co znaczy Gaz towarzyszący

Definicja: gaz ziemny, który w złożu ropy naftowej w warunkach złożowego ciśnienia i temperatury jest rozpuszczony w ropie, a w warunkach powierzchniowych ulega oddzieleniu. Wydobywany jest ze złoża ropno-gazowego albo ropnego równocześnie z wydobywaną ropą naftową. Dawniej najczęściej spalany, może być także zagospodarowany (wykorzystany gospodarczo) albo zatłoczony do złoża w celu podtrzymania ciśnienia złożowego

Inne terminy, pojęcia jak Towarzyszący Gaz na G.

Definicja Geologia:
Co to jest Ziemi. Geologia zajmuje się budową, własnościami i historią Ziemi i procesami geologicznymi, dzięki którym ulega ona przeobrażeniom. W geologii można wyróżnić geologię podstawowa, geologię dynamiczną gaz towarzyszący co znaczy.
Definicja Geofon:
Co to jest czujnik wykorzystywany do rejestracji odbitych fal w sejsmicznej metodzie badawczej gaz towarzyszący krzyżówka.
Definicja Grawimetria:
Co to jest dział geofizyki zajmujący się badaniem siły ciężkości i interpretacją anomalii siły ciężkości gaz towarzyszący co to jest.
Definicja Gaz Zasiarczony:
Co to jest gaz ziemny zawierający H2S gaz towarzyszący słownik.
Definicja Geofizyka:
Co to jest gdzie bada się Ziemię jako planetę sposobami naukowymi fizyki. Ziemia jako element badań traktowana jest jako ciało fizyczne. Geofizyka jest edukacją z pogranicza nauk o Ziemi (zasadniczo geologii gaz towarzyszący czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: