quiksilver fiat king hell co to jest
Definicja: relacja z tych zawodów dzień po dniu słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Quiksilver Fiat King Of Hell

Słownik: Minęły już cztery dni zawodów Quiksilver Fiat King Of Hell. Pływano i rozdano wszystkie nagrody. Dla tych, którzy nie mieli okazji być na miejscu relacja z tych zawodów dzień po dniu.
Definicja:

Od ósmej rano przy bazie BoSportu na Chałupach III pojawiali się młodzi wolnostylowcy by zmierzyć się na wodzie. O dziesiątej planowo odbył się skippers meeting i do godziny 15:00 wszyscy wisieli na standby'u. O 16:00 cała grupa znalazła się przed Puckiem na Shit Beach, gdzie wiało lepiej niż w Chałupach, niestety i tak nie dostatecznie na sensową rywalizacje.

O 17:00 zapadła decyzja o rozegraniu Low Wind Expression Session. Zasady były proste – oczarować sędziów własną kreatywnością w takich miernych warunkach. Dobrze punktowane było wejście w ślizg, co okazało się nie lada wyzwaniem - jedynie Robert Bałdyga POL-18 wymęczył na pompie. Oprócz tego zobaczyliśmy wszykie wariacje heli tacków. Po półgodzinnym pokazie wszyscy zeszli na brzeg, a dyrektor zawodów Kasper Orkisz, postanowił zakończyć to przedstawienie na dziś. Wyniki Expression Session pozostały sekretne i zostaną ujawnione w odpowiednim momencie.Drugi dzień na Helu powitał nas extra plażową pogodą i przelotem formacji opancerzonych na sygnale. O godzinie 13:00 wszyscy spotkali się po stronie morza, na wysokości Chałup III by zmierzyć się w pojedynku na skimy.

Oceniono zawodników w kilku konkurencjach - best trick, najdłuższy przejazd i idealny crash. Ludzie na plaży mieli dobre widowisko oglądając wyczyny zawodników, szczególnie najmłodszych. Każdy z uczestników dostał upominek od Quiksulvera, a wyniki zostały utajnione do czasu oficjalnego zamknięcia imprezy w sobotę.

Po godzinie 16:00 wystartował wakeboard. Poziom na wodzie był zróżnicowany, lecz tym wspólnie nie chodziło o współzawodnictwo tylko o niezłą zabawę. Wieczorem na CH3 imprezka power aby RedBull.
Trzeciego dnia zawodów King Of Hell także nie doczekaliśmy się wiatru i w rezultacie grane były różne dziwne opcje na wodzie i nie tylko. Koło południa odbył się następny Low Wind Freestyle Expression Session. Przewarzająca część zawodników przyjęła dość ciekawą strategię wygrania zawodów - jak największa deska i jak najmniejszy żagiel. Cała akcja oczywiście w wietrze który nie przekraczał 2B.

Po półgodzinnej sesji wszyscy udali się na obiad - pizza, później chwila przerwy na wywiady do filmu i zdjęcia, następnie znowu kto chciał mógł popływać - nawet w ślizgu. Uruchomiony został wake. I tak do wieczora. Następnie odbył się pokaz filmu Spam II i krótkich klipów z KOH.
W pomiędzy czasie na dłużą chwilkę odcięliśmy pomost od reszty świata, ponieważ grupa przyniosła deskorolkę ze sprytnie zamontowanym żaglem i się zaczęło. Sesja filmowo zdjęciowa na dwie deskorolki - video już wkrótce.Niedziela - 4 dzień zawodów, tego dnia nawet wszystkie wiatraki w Swarzewie miały wolne do południa i stały nieruchomo. Zawody zakończone - nagrody zostały przyznane, a atmosfera była miła i wyluzowana. Mimo braku wiatru (ogromna szkoda) zawodnicy okazywali wyraźne zadowolenie z organizacji zawodów no i w pierwszej kolejności z nagród.

Dzień 1 extra Session

Mężczyźni:
1. Staszczyński Piotr
2. Kołakowski Jakub
3. Bogalecki Karol
3. Winkowski Kuba
3. Wisniowski Paweł
3.Rogalski Dominik

Kobiety:
1. Staszczyńska Ala
2. Bocian Zuza


Dzień 2 Skimmboard Session

Mężczyźni:
Best Trick
1. Bogalecki Karol
2. Stankowski Maciej
3. Lisiewski Filip

Best Slide
1. Bogalecki Karol

Best Whipe Out (Best Gleba)
1. Justkowiak Jacek

Kobiety wyróżnione
1. Staszczyńska Ala

Dzień 3 Supersession
1. Winkowski Kuba
2. Wiśniowski Paweł
3. Kołakowski Jakub

Kobiety wyróżnione
1. Staszczyńska Ala