anglicy ujawniają raporty co to jest
Definicja: niezidentyfikowanych obiektów latających nad Wyspami Brytyjskimi słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Anglicy ujawniają raporty o UFO

Słownik: Angielski odpowiednik naszego Ministerstwa Obrony Narodowej - Ministy of Defence, ujawniło tajne do chwili obecnej raporty o pojawieniu się niezidentyfikowanych obiektów latających nad Wyspami Brytyjskimi.
Definicja: UFO - a więc ‘unindentified flying objects’ owiane są legendą. Pierwsze przesłanki o przybyszach z kosmosu w XX wieku, pojawiały się w stanach zjednoczonych ameryki. Zatajane poprzez lata wydarzenia w słynnym już Roswell, były źródłem wielu scenariuszy do telewizyjnych i kinowych produkcji. Dzięki domniemaniom o pojawieniu się tam UFO, niewielkie miasteczko zyskało sławę na cały świat.Media obiegły zdjęcia. które wyciekły z FBI przedstawiające martwego małego stworka, leżącego gdzieś w laboratorium. Przypadków zgłaszania do władz, faktów pojawienia się UFO były tysiące. Przewarzająca część została wyjaśniona, jako sekretne przeloty lotnictwa testującego nowy sprzęt. W większości przypadków na pewno tak było.

Domniemane obiekty latające miały poruszać się z niezwykłą szybkością i mieć kształty okrągłych spodków. Wszystko to w Stanach Zjednoczonych stało się także, maszynką do robienia pieniędzy w popkulturze i show-biznesie. Ludzie oglądali z zapałem filmy o UFO i kupowali gadżety zabawki, wszystko co było powiązane z domniemanym zjawiskiem. Pojawienie się w telewizji, opowiadając niekoniecznie prawdziwe historyjki o tym jak to ktoś widział UFO, dawało tak zwane medialne pięć min..W Polsce także mamy wielu badaczy zjawisk paranormalnych. W telewizji oglądaliśmy kilka lat, nadawany poprzez TVN program 'Nie do wiary' wyjaśniający i pokazujący domniemane pojawienia się i ślady działalności UFO. Wszystko to było lekko naciągane i delikatnie mówiąc niewiele wiarygodne. Polegało na robieniu szumu i szukaniu dodatkowych wątków w doniesieniach ludzi z całego państwie.

Jednym z bardziej wyrazistych symbolów, iż jednak jest coś na rzeczy były jedynie ślady na polach(piktogramy). W środkowych częściach pół obsadzonych zbożem, pojawiły się niesamowite kręgi, sporo z nich również w naszym państwie. Wielkie ślady i znaki były czymś niesamowitym i zaryzykuje użyć słowa pozaziemskim. Rolnikom zarzucano z kolei coś niedorzecznego, iż niby to oni w środku nocy z chirurgiczną precyzją, rzeźbili je sami aby zyskać jakiś rozgłos.
Przełomowym wydarzeniem dla badaczy tych zjawisk, może okazać się wydarzenie z początku tygodnia. Brytyjski rząd postanowił odtajnić, dokumenty mówiące o domniemanych spostrzeżeniach UFO. Na stronie brytyjskiego ministerstwa, można przejrzeć precyzyjne zapiski raportujące wszystkie odnotowane zgłoszenia. Jak widać na jednej ze stron nie to są tylko cywile. Niektóre donosy są robione poprzez oficerów policji, którzy zauważyli coś niezwykłego.Brytyjczycy co prawda dzięki swojej decyzji dali dużą frajdę ludziom wierzącym w UFO, lecz nie ujawnili szczegółowych badań dotyczących badania poszczególnych spraw. Tak czy inaczej, każdy ma własne wyobrażenie o tym, a ktoś może i nawet doświadczenia. lecz czy my tak faktycznie w to zdarzenie wierzymy?


Link do raportów MOD:

www.mod.uk/DefenceInternet/FreedomOfInformation/PublicationScheme/SearchPublicationScheme/UfoReports19972007InTheUk.htm
  • Dodano:
  • Autor: