lepiej sprawdzić 2007 co to jest
Definicja: Następny odcinek cyklicznego felietonu, który premiere ma w każdy piątek, na antenie.

Czy przydatne?

Co znaczy Lepiej sprawdzić - 26.10.2007

Słownik: Następny odcinek cyklicznego felietonu, który premiere ma w każdy piątek, na antenie Radia Szczecin.
Definicja: W mediach ostatnio powróciła moda na temat awaryjny Szczecina – deptak. Na internetowym forum pewnej gazety, możemy poznać bardzo skrajne opinie wszystkich chyba, zainteresowanych. Prawdą jest, iż w czasie cieplejszych pór roku, deptak staje się kulturalno-towarzyskim sercem weekendowego Szczecina.

Pod koniec października jednak, w piątek, przed północą, na deptaku imprezował tylko jegomość imprezujący w stylu filipińskim poprzez cały tydzień.
Zaszedłem więc od razu tam, gdzie planowałem – do Mezzoforte. Miał tam grać, tak jak wspominałem tydzień temu, duet Monopop. Z przyczyn technicznych, zamiast Strzały zagrał z Mo Namem, dj Jerry. Największa chyba niespodzianka tego wieczoru – to prośba na wejściu, do dwudziestosześcioletniego Pana Redaktora, o pokazanie dowodu osobistego… Po raz pierwszy w życiu. No lecz… załóżmy iż to dobre intencje, i iż tego dnia przez mechanizm golenia twarzy Pan Redaktor odmłodniał. Miejsca z fotoreporterem mieliśmy w klubie mnóstwo… ponieważ pomimo, iż muzyka była faktycznie świetna, to poza didżejami i obsługą byliśmy w piwnicy osamotnieni. Wykrakałem? Mówiąc tydzień temu, iż imprezy monopopu to jedne z nielicznych, które w Mezzo się udają? A może ktoś odpowiedzialny tam za reklamę zapadł już w sen zimowy? Smutne, iż nawet tak oczywiste w tym miejscu brzmienia jak tech-house i elektro, nie są wystarczająco ciekawe by przyciągnąć chętnych. Jak wygląda pusty klub Mezzoforte w piątek koło północy – możecie sprawdzić na fotach – pod adresem www.clubbing.szczecin.pl.

Tam także, Następny i tym wspólnie wypełniony bohaterami, foto materiał, to zdjęcia z planu wideo klipu Beaty Andrzejewskiej, do utworu „Poleż ze mną”.
Kilka linijek tekstu niżej z kolei, znajdziecie pełny, gwiazdorski, hip Hopowo – funkowo – soulowy rozkład jazdy, na imprezę Szczecin wspólnie II – międzyinnymi z Łoną, Pauliną Przybysz z Sistars, czy przedtem już wymienioną Beatką. Szczecin stanie wspólnie na scenie gdyż, już dwudziestego drugiego listopada.

Bliżej czasowo, ponieważ jutro, gwiazda sceny techno, w klubie Crossed. Autor ponad 150 płyt i 100 remiksów, właściciel kilku już wytwórni płytowych, jeden z w najwyższym stopniu znanych brytyjskich didżejów i producentów - Chris Liberator, zagra w sobotę w klubie przy ulicy Ludowej.
A czy pamiętacie Bass Medium Trinity? Ich fantastyczny didżej – Abselektor wspólnie z doktorem Meegdalem i Radrikiem, staną za stalowymi talerzami gramofonów w Alter Ego prezentując Babel Label. Pierwszy z gości selekcjonuje materiał płytowy, drugi z kolei, dodaje przestrzeni muzycznej, używając sukcesów, pogłosów i innych trąb jerychońskich… Straszne dźwięki mają z kolei ogarnąć klubowy Szczecin w czasie Halloween – a więc w najbliższą środę.
Dostaniemy gdyż ciekawą sposobność imprezową – z jednym biletem, będziemy mogli wejść w czasie tej nocy, do kilkunastu klubów. Więcej informacji Halloween i jeszcze więcej foto stosunku z tych imprez, na których się coś dzieje… na www.clubbing.szczecin.pl

Sylwester Szczecin 2007 | Sylwester 2007 Szczecin | Szczecin | clubbing | sylwester w szczecinie | club 77 | elite szczecin | city hall szczecin | Patio Szczecin
  • Dodano:
  • Autor: