przenośne skanery ofercie vob co to jest
Definicja: przedsiębiorstwa PLANON słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Przenośne skanery w ofercie Vobis

Słownik: W ofercie przedsiębiorstwa Vobis, zajmującej się dystrybucją sprzętu i akcesoriów komputerowych, pojawiły się nowe, rewolucyjne modele skanera przedsiębiorstwa PLANON.
Definicja: Wyjątkowa wydajność urządzenia wynika z wykorzystania baterii litowo-jonowych, które ładują się automatycznie przy podłączeniu urządzenia do portu USB w komputerze, celem pobrania zeskanowanych danych.
Sprawne i precyzyjne skanowanie DocuPen zawdzięcza systemowi prowadzącemu opartemu o dwie mini rolki rozmieszczone wokół soczewki skanera, poprzez co uzyskujemy równomierne rozłożenie nacisku na podłoże. Technologia ta umożliwia skanowanie prawie wszystkiego, nie tylko książek i notatek, lecz także istotnych dokumentacji: certyfikatów i faktur, w dowolnym miejscu. Podręczne gabaryty DocuePena, który kształtem i wielkością przypomina długopis, umożliwiają przenoszenie go praktycznie wszędzie - na spotkania, narady, do pracy, czy szkoły. Urządzenie mieści się w kieszeni, co oszczędza zbędnych problemów logistycznych. Zeskanowane obrazy można wygodnie przejrzeć, wydrukować lub przeformatować na plik Word albo Excel.
Tworząc DocuPen spółka PLANON tym samym zaspokaja potrzeby ogromnej liczby użytkowników, którzy długo czekali na sprzęt umożliwiający wygodne, precyzyjne skanowanie w terenie.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach – R700 i RC800.

• DocuPen R700 skanuje w trybie czarno białym w rozdzielczościach 100 i 200 dpi i jest zaopatrzony w 2 mb pamięci, co umożliwia przechowywanie nawet 100 zeskanowanych obrazów.

• DocuPen RC800 skanuje z kolei zarówno w trybie czarno białym jak i kolorowym w rozdzielczości od 100 do 400 dpi. Skanowanie kolorowe możliwe jest w dwóch trybach: standardowym i zaawansowanym z 24 bitową głębią koloru, co umożliwia skanowanie dokumentów, kolorowych listów czy zdjęć. Schemat ten zaopatrzony jest podstawowo w 8 mb pamięci, dodatkowo można jednak zaopatrzyć urządzenie w pamięć 256 MB.
  • Dodano:
  • Autor: