tracić słowa sprzed gonić co to jest
Utopijnym Światem Otaczałam Siebie Mając Wszystkie Pragnień Wymysły Wierzyłam W Fikcyjne Szczęście.

Amatorska twórczość strona 8

 • Tracić słowa sprzed ust gonić je wokół Co znaczy je wokół żółci świec oparami miętowej herbaty upajać nozdrza zlęknione oczyma wciąż widzieć góry utęsknione wypłakać deszczówkę łez kocie drogi niepoznane garściami Porównanie.
 • Czy to już koniec? Czarne chmury Krzyżówka chmury okrywają błękitne niebo. Czy już nas nie będzie? Wicher groźnie targa gałęziami dębu Jakby drzewo płakało, za nas za nasze błędy i grzechy śmiertelne. Już nic nie Dlaczego.
 • wczoraj umierałam ostatni raz spadało Co to jest spadało niebo i topiły się łzy- na opuszkach palców [i ty gdzieś w nawiasie] między wersami twoich kroków gasną gwiazdy od nieobecności głosu twojego/mojego Jak lepiej.
 • gram patelnią w ping-ponga ścinam o(d Słownik ścinam o(d)bijając teflon skorupkami dostałem opieprz - serwując przez trzepaczkę kto wygra żółty czy białko decydująca wymiana - zderzyli się obaj remis - pękła Kiedy.
 • zbyt głośny wystrzał nagle szarpnięte Czym jest zbyt głośny wystrzał nagle szarpnięte wodze rozdęte chrapy rozległa łąka opentańcze wyścigi pełnym galopem siodło na trawie cudowna chwila sjesty zamknięte oczy Od czego zależy.
 • Dotknęła mnie poranna mgła. Wtedy Co oznacza Dotknęła mnie poranna mgła. Wtedy zrozumiałem wiele rzeczy. Wierzby bezlistne zapłakały. A ja Na czym polega.
 • Zostań jeszcze przecież mgła nie opadła Tłumaczenie nie opadła na trawę nie idż-proszę krótki oddech obiecuję -ostatni już dla mnie jeden raz ogrzej łzą spod powieki mówisz żegnaj więc w głębi milczenia zatop mnie nim z Różnice.
 • Gorący szept słów najczulszych jak Przykłady najczulszych jak wnętrze inkubatora jesteś taki malutki Matczyną dłonią dotykam rączki z wkłutym wenflonem staram się przekazać całą miłość i siłę Za progiem oddziału Wady i zalety.
 • pokaż mi sposób w jaki jesteś nagi Definicja nagi staram się cieszyć tym że nie słyszysz karcisz wzrok przez czucie namacalne jak moje imię spływające po karku w miękkiej wodzie budzą się dłonie korytarze zapadają Podobieństwa.
 • pieprzony poeta - w solniczce - mdły Encyklopedia mdły spluwa mi w talerz przesolił dwanaście par żeberek; zamiast przepony przyprawił o kaloryfer straciłem apetyt - zaszło nieporozumienie powiem Ci jedno: spadaj Czemu.
 • Upadłam i nie powstanę do dawnej Jak działa dawnej kryształowej niewinności chwili do dobra wszelkiego siedzącego na każdym liściu do dni najjaśniejszych do błogiego nie-wybierania między moi potomni nie będą Co gorsze.
 • mówimy tak musi być to zwyczajna kolej Czy jest mówimy tak musi być to zwyczajna kolej rzeczy po to żyjemy a teraz stoimy nad zamyśleni wspominając to które uleciało i płaczemy - nad sobą Porównaj.
 • Cisza. Olbrzymia katedra. Półmrok Pojęcie Półmrok zdobiony feerią witraży. Powietrze wionące chłodem i woskiem. Weszła kobieta z dzieckiem w wózku. Uklękła w wytartej ławie. Przerywając stagnację katedry rzekła Porównanie.
 • I tak nagle... ni stąd, ni z owąt ciała Wyjaśnienie owąt ciała się złączyły... Nastrój, pocieszenie - równa się przypadek. Miłość - uderzyła w nich niczym piorón! Delikatnym pocałunkiem - przypieczętowali swe uczucia i Dlaczego.
 • Wiersz Cóż znaczy ten spektakl gdzie Opis spektakl gdzie wichry gwiżdżą, śpiewają anioły. Gdy świat: niebo i piekło biorą mnie do swej szkoły. Cóż znaczy dzień gdy uśnie. Życia moment w czasu ramionach Jak lepiej.
 • Mogę? Nie. Stałoby się coś!? Pujdę Informacje Pujdę... Nie! Stałoby się coś!? Zrobię! Nie!!! Stałoby się coś!? Nierozumiem, niepojmuję - pół minuty w tył, czy przód? Ale nie! Nic by się niestało... a tymczasem - z Kiedy.
 • Mam już tego dosyć! Zawsze on! A gdzie Znaczenie A gdzie ja!? Mała dziewczynka z marzeniami bezbronna jak motylek, choć motylek - dzięki swej zwinności ominąć przeszkody może. A tymczasem ja, taka bezbronna - kończę Od czego zależy.
 • Jeden momęt, jedna chwila... Niebywale Co znaczy Niebywale szybko ten czas mija... Patrzę w przod, patrzę w tył - nic niewidzę, jedno słyszę... Oznacza to: szczęście i pech, radość i smutek, uśmiech i łzy. Słayszę je z Na czym polega.
 • stawy trapezu napięły szpagat kiedy Krzyżówka kiedy rozkraczył się akrobata; skoczył - nie spadł - zawisł na szubienicy pomiędzy belkami w tri-pozycji żonglował łopatkami - z głową, drgawki po obręczach barku Różnice.
 • utopijnym światem otaczałam siebie Co to jest siebie mając wszystkie pragnień wymysły wierzyłam w fikcyjne szczęście nie widząc jak na szkle powstają rysy w miejscu gdzie wszystko pękło upadło zanikła nadzieja moja Wady i zalety.

Ciekawe teksty, amatorskie utwory.

Fajne utwory od amatorów. Amatorskie wiersze. Publicystyka amatorska. Amatorskie wiersze to wiersze, które są pisane przez osoby, które nie są profesjonalnymi poetami. Często są one napisane z pasji lub dla przyjemności, a nie z zamiarem zarobienia pieniędzy lub zdobycia sławy. Wiersze amatorskie mogą być równie piękne i interesujące jak te napisane przez profesjonalnych poetów, a ich twórcy często dzielą się nimi z innymi, publikując je w internecie lub drukując w niewielkich nakładach. Amatorskie wiersze są często bardziej autentyczne i osobiste niż te napisane przez profesjonalistów, ponieważ ich twórcy często piszą o swoich własnych doświadczeniach i uczuciach.