nikim specjalnym prostu co to jest
Teraz Już Wiem ...Że Bywam W Raju ...Że Patrzę W Oczy Anioła ...Że Każda Chwila Jest Magiczna.

Amatorska twórczość strona 6

 • Nie był nikim specjalnym. Ot po prostu Co znaczy po prostu artystą Nieznanym w świecie błysków, Bez wzmianek w kolorze czasopism. Sztalugą - monitor Pędzlem - mysz Pomysłem - zdjęcie pleneru Przeważnie nocą, W Porównanie.
 • znowu liczę dni liczę godziny minuty Krzyżówka znowu liczę dni liczę godziny minuty... potrafię liczyć to jedyny wniosek jaki mi przyszedł do głowy Dlaczego.
 • nie czuć nic odpowiadać tylko tak i nie Co to jest nie czuć nic odpowiadać tylko tak i nie odprowadzać do drzwi samą siebie nie milczeć kiedy pada deszcz nie wysyłać listów * tak chyba wygląda sz-cz-ę-ście Jak lepiej.
 • I NARODZINY narodziłem się defektem Słownik defektem drugiego gatunku bublem odrzutem z importu niewyuczalny niereformowalny niewychowalny niepostępowy ja sadystycznie uczciwy NonKONFORMISTYCZNY samotyn Kiedy.
 • Niestety. Droga wiedzie przez las. Jest Czym jest las. Jest ciemno. Czerń gęsta niemal tak że można z niej lepić kulki potem rzucać je w smolistą otchłań. Absolutna cisza. Żadnych skrzydeł, nocnych ptasich śpiewów Od czego zależy.
 • I wszystko smuci, i nic już nie bawi Co oznacza nie bawi... kaskady wspomnień, nieśmiałe zabiegi, by zdobyć coś, co już nie do zdobycia, odmienić los, który nie do odmiany... Mieć czas coś zrobić - nie mieć czasu na Na czym polega.
 • stanęły wszystkie zegary goniąc Tłumaczenie goniąc wskazówki echem została tu-przez okno- różowym-na szkle... obcymi nutami szukając piosenki nie_do_śpiewanej sprawdzić palcami obce ślady Różnice.
 • nie patrzmy na siebie chociaż przez Przykłady przez chwilę niech będzie banalnie drzewa przez to nie poszarzeją nie zwiotczeją chmury gładź mnie po pustce zimnych stóp kostek zanurz w winie z goździkami w kubku Wady i zalety.
 • Spod znajdującego się na policzku Definicja Spod znajdującego się na policzku spleśniałego wrzodu wypłynęła żółto-brązowa lepkość. Rozniosła ohydny odór. Spłynęła skażoną łzą. Potem została zmyta Podobieństwa.
 • Wyrwano mi część serca tą ukochaną Encyklopedia ukochaną Odebrano mi nie człowieka ale samego anioła Anioła Pokoju i Miłości Trzeciego Ojca nigdy już takiego życie mi nie podaruje Kiedyś nadejdzie dzień, kiedy Czemu.
 • Zabiłem muchę, bo latała w kółko, w Jak działa kółko, w zbyt ciasnym dla niej pomieszczenia świecie, nie mogła znależć nadziei ucieczki, poprawy bytu - większego metrażu... Latała w kółko, drażniła me zmysły, silna Co gorsze.
 • a w górze pełnia biała zegarowa tarcza Czy jest zegarowa tarcza lśni a w dole wełna mgła przyziemna to niebo spadło i śpi spacerujemy pewnie ignorując pełnię wilka - zabójcę i jego kły wełna - sukienka zwiewna Porównaj.
 • stacja metro. ja i on. stojąc Pojęcie nieruchomo widzie- liśmy... jak odjeżdżają puste wagony. jeden za drugim... widzieliśmy... w zasadzie nic już nie widzieliśmy. jego źrenice... uczyły mnie żegnać się Porównanie.
 • Usycham w piekle samotności podpaliłem Wyjaśnienie podpaliłem swój świat by krople twoich słów balsamem rozcierać po ciele Gobelin utkany z tęsknoty i łez rozpostarty pomiedzy świadomością a chęcią istnienia w Dlaczego.
 • Z pustki sie wzieles z popiolu wstales Opis popiolu wstales by skrzydla rozwinac wzbic sie pod niebo by zginac Plakalam czekalam powrotu chmury plynely wciaz plyna gdzies cieplo sie wbija z zaswiatow Feniksie Twa Jak lepiej.
 • Kiedy noc zerwie sklepienie jasności Informacje jasności - mnie już nie będzie i ptaki umilkną... Zaginą ślady odciśnięte w czasie - próżno ich szukać... Spytasz: gdzie jestem, jak żyję, czy żyję - nikt nie odpowie Kiedy.
 • Podcinasz mi skrzydla bo objaw wolnosci Znaczenie objaw wolnosci szukam Cie na ziemskim padole wzywam i prosze i uciekam gdy pokazujesz swiat ukryty w lesie slow Twoich w roztergnieniu w zachwaszczonym ogrodzie. Mowie Od czego zależy.
 • Ty niczym blues o czwartej nad ranem co Co znaczy nad ranem co wije się dźwiękiem wokół serca i cichą pieszczotą harmonijki zamyka oczy Gdy długo Cię nie widzę i gwiazdy szybciej odklejają się od nieba ubieram sny w Na czym polega.
 • czas zabija nas my zabijamy czas ja Krzyżówka czas ja ciebie ty mnie nic do nikogo przez pustkę donikąd ścieżkami umarłych podążamy do domu a po nocach uczył mnie wiatr- kochać do utraty krwi Różnice.
 • Teraz już wiem ...że bywam w raju ...że Co to jest raju ...że patrzę w oczy Anioła ...że każda chwila jest magiczna Gdziekolwiek się znajdujesz Jesteś moją szczęśliwą gwiazdą... ...mój Żołnierzu... Teraz już wiem ...że Wady i zalety.

Ciekawe teksty, amatorskie utwory.

Fajne utwory od amatorów. Amatorskie wiersze. Publicystyka amatorska. Amatorskie wiersze to wiersze, które są pisane przez osoby, które nie są profesjonalnymi poetami. Często są one napisane z pasji lub dla przyjemności, a nie z zamiarem zarobienia pieniędzy lub zdobycia sławy. Wiersze amatorskie mogą być równie piękne i interesujące jak te napisane przez profesjonalnych poetów, a ich twórcy często dzielą się nimi z innymi, publikując je w internecie lub drukując w niewielkich nakładach. Amatorskie wiersze są często bardziej autentyczne i osobiste niż te napisane przez profesjonalistów, ponieważ ich twórcy często piszą o swoich własnych doświadczeniach i uczuciach.