jesteś rzucił nogi ugięłam co to jest
Stoisz Na Krawędzi... Patrzysz W Dół... Wciąż Wierzysz Że Warto Chcesz Tego Całym Sercem Całym.

Amatorska twórczość strona 10

 • Kim jesteś? Los mi Cię rzucił pod nogi Co znaczy pod nogi ugięłam się Schyliłam się do Ciebie i już nigdy więcej nie powstałam Czy chciałam ? trzymasz mnie tutaj niewidzialnymi niciami sidłami które zadają tak wiele Porównanie.
 • Dni nas okaleczają a noce noce Krzyżówka noce kradniemy dla siebie i wtem czas oddaje nam wszystkie zmysły każda sekunda winem w twych ustach Przenikasz mnie dotykiem niczym muzyka palce pianisty zatrzymujesz Dlaczego.
 • Gdzieś tam jest miejsce gdzie pachnie Co to jest pachnie łąka Gdzie szumi las Słychać tam ciągle śpiew skowronka Dźwięczący nam A ty teraz chcesz Jednym ruchem zniszczyć to Co natura dała Ci Cały Twój dom Niech Jak lepiej.
 • anioł odchodzi... przezroczyste Słownik przezroczyste skrzydła... idzie donikąd-tam spokój i smutek... nie był aniołem... niewidoczne ślady zatarte krwią... jemu nie żal po mokrej ziemi... wyschniętej do cna Kiedy.
 • Zatapiam się w Twym sercu gorącym Tylko Czym jest gorącym Tylko dla mnnie tak szybko bijącym Jak topielec opadam na dno Twojej duszy By lód w sercu dłońmi skruszyć... Otaczasz mnie anielskimi skrzydłami Tylko na Ciebie Od czego zależy.
 • Jeden raz ten ostatni mały płomyk przy Co oznacza płomyk przy kominku wątłej duszy rumieńce ugaszone dotykiem pamiętasz? ciepłe wargi splecione w zachwycie wolny spacer na szczyt szklanej góry pamiętasz? jeden promień i Na czym polega.
 • Wymowne milczenie wlałeś w miliony Tłumaczenie miliony nieskładna modlitwa ugrzęzła w ustach a na tym placu tysiące iskier i droga ostatnia najdłuższa. Mały koralik w istnień koronce i tamte słowa rzucone jak kości Różnice.
 • Noc była czarna bez blasku księżyca na Przykłady księżyca na darmo szukać nawet jednej gwiazdy. Całun ciemności spowił swoim płaszczem zginęły kształty, nieprzydatne nazwy. Zdawało mi się, że tuż pod nogami otchłań Wady i zalety.
 • Fałszywy uśmiech, zdradliwy błysk w oku Definicja błysk w oku Miliony kłamstw opuszczające Twoje usta. W jednej chwili straciłam wszystko. Umarł przyjaciel, narodził się zdrajca. Pozostał już tylko marmurowy pomnik Podobieństwa.
 • słowa po prze cinkach do sie bie Encyklopedia sie bie bóg moj ego ciała bóg (nie) istnie nia powiesz mi- jesteś bogiem okruszkiem na giej świętości jesteś niczym jesteś wszystkim jestem naga ja t a k umiem Czemu.
 • Twoje oczy niczym płonące pochodnie Jak działa pochodnie maja w sobie ten tajemniczy błysk. Szare ogniki skaczące w rytm Cradlów kruszą barierę obojętności. Patrzę w nie długo. Uśmiechasz się do mnie. W jednej Co gorsze.
 • Nie pytaj synku bo ja nie wiem kiedy Czy jest wiem kiedy Bóg raczy sprawić cud. Widziałam dzisiaj tam na niebie ptak Twoją prośbę Jemu niósł. Skrzydłami bił, tak bardzo się starał może doleciał, któż to wie ? A w Porównaj.
 • Moje serce to kamień… Dawno nie poczuło Pojęcie nie poczuło ciepłego promyka nadziei Już nie pamięta uczucia bezgranicznej euforii Gdyż moje serce to kamień Nie doczekasz się ode mnie radosnego uśmiechu Ani nawet Porównanie.
 • Czy można będąc nikim, nie mając nic Wyjaśnienie mając nic dla kogoś żyć? Owszem ku rubasznej uciesze panów, którzy takich traktują jak kulkę utoczoną ze smarków. Nie zostaną świętymi ci, którzy marnują i którzy gardzą Dlaczego.
 • Przełom wolności nim zniknę ustąpi cel Opis ustąpi cel zapragnie odwrotu na wonnym wietrze dostrzegę pozostałość sparzeń własnej zadumy zostanę przy końcu wczorajszej ironii www.izidor.blog.onet.pl Jak lepiej.
 • nie ma już kawy nocy cukru jak ja będę Informacje jak ja będę bez/ rozmrażać dłonie. o kubek ze świtem. przecież ciebie już dawno tutaj nie ma bez/ odpowiadać na pytania pustki pod pretekstem oddechu. ja już dawno nie Kiedy.
 • Nagle moje serce zamarło, chwila ciszy Znaczenie chwila ciszy, a potem głośny śmiech, wydobyty z głębi serca. Jak wulkan wybuchłam, tak nagle, bez ostrzeżenia. Bo jedno słowo powiedział mi on, ten właśnie chłopak Od czego zależy.
 • Gdy odchodzą łzy nachodzą Melancholii Co znaczy Melancholii wielka toń Bardzo boli lecz powoli Przyzwyczajamy Się doń Lecz spójrzmy prawdzie w oczy Ona nas zaskoczy Pamiętajmy o aniołach Bo i oni wrócą do nas Na czym polega.
 • Szare płótno nieba otwiera klucz Krzyżówka klucz skrzydeł przekwione oko poranka podniosło powiekę Jesień oddechem maluje kolorowe miraże mróz wygrywa zimne melodie na nosie i dłoniach tęsknię za różowością Różnice.
 • stoisz na krawędzi... patrzysz w dół Co to jest patrzysz w dół... wciąż wierzysz że warto chcesz tego całym sercem całym umysłem całą duszą pragniesz wolności spokoju wystarczy jeden krok jeden krok w przód i Wady i zalety.

Ciekawe teksty, amatorskie utwory.

Fajne utwory od amatorów. Amatorskie wiersze. Publicystyka amatorska. Amatorskie wiersze to wiersze, które są pisane przez osoby, które nie są profesjonalnymi poetami. Często są one napisane z pasji lub dla przyjemności, a nie z zamiarem zarobienia pieniędzy lub zdobycia sławy. Wiersze amatorskie mogą być równie piękne i interesujące jak te napisane przez profesjonalnych poetów, a ich twórcy często dzielą się nimi z innymi, publikując je w internecie lub drukując w niewielkich nakładach. Amatorskie wiersze są często bardziej autentyczne i osobiste niż te napisane przez profesjonalistów, ponieważ ich twórcy często piszą o swoich własnych doświadczeniach i uczuciach.