adblock plus co to jest
Definicja: Wkurzające reklamy wymierają! Wygraliśmy wojnę z producentami reklam słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Adblock Plus

Słownik: Wkurzające reklamy wymierają! Wygraliśmy wojnę z producentami reklam!
Definicja: Adblock to program dzięki któremu nasze serfowanie po Polskiej sieci internetowej będzie bardziej przyjemne niż dotychczas i to nawet na serwisie iThink. Dlaczego Polskiej? A no dlatego iż jak pójdziesz na zagraniczne stronki, to będziesz wiedzieć. Na zagranicznych także zdarzają się reklamy i o ile się zdarzają to chowają się do paska, lecz tak aby na nie trafić, to trzeba trafić tak jak na Polskiej loterii jarmarkowej z zakrzywioną lufą wiatrówki.

Najnowsze programy nie będą miały takich wad jak google toolbar. Reklamy pozostaną zablokowane na zawsze, lub takie których nie chcemy oglądać.

Adblock to w pierwszej kolejności rekomendowany bonus do Mozilla Firefox, która jak wiadomo wyświetla strony nieładnie i nieprawidłowo, gratisowo z beznadziejnymi paskami przewijania. Odbywa się tak, ponieważ Mozilla nie widzi wielu skryptów, co ma ogromne znaczenie i rzutuje na zapisywanie poprzez nią plików mp3 z innymi nazwami jakie autor nie przypisał do pliku.
przy czym zaletą przeglądarki ma być program Adblock, który będzie się rozszerzał także na inne przeglądarki blokując wyskakujące reklamy i to nawet w serwisie iThink w którym jak wiadomo pisząc albo czytając artykuł nie lubimy jak coś wyskoczy, ponieważ wtedy zamiast pisać, walczymy z reklamą.

czyli na zakończenie apeluję do programistów reklam, tak aby dali sobie już spokój, ponieważ ich chwilę na tworzenie reklamy właśnie się skończył i mogą nas na zakończenie... Z Poważaniem potraktować