lepiej sprawdzić 2007 co to jest
Definicja: Odwiedziny w klubie Tabu, zamieszanie wokół Dni Morza, Łona & The Pimps słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Lepiej Sprawdzić - 08.06.2007

Słownik: Odwiedziny w klubie Tabu, zamieszanie wokół Dni Morza, Łona & The Pimps...
Definicja: Tydzień temu obiecałem, iż zdam stosunki z tematu "Tabu".
Wystrój nie powala na kolana. Można aby nawet rzec iż jest oszczędny. Odwiedzając klub w środę (tak, tą środę imprezową, przed wolnym dniem) o 23ciej, zastałem tylko dwie pary na kanapach, jednego mocno przypadkowego klubowicza i... pusty parkiet, bez didżeja.
Tego wieczora, żyły miejsca openairowe, a więc deptak czy nowo-stara starówka, oprócz tego, odświeżony Club 77, i młodzieżowa mekka "Black Pearl", przed którą w czasie imprezy Student Party, wił się długi wężyk kolejki. Dużo chętnych z pewnością stawi się w czasie dzisiejszego charytatywnego koncertu "Zażywam tylko dźwięków", a tak faktycznie finału kampanii informacyjnej, promującej bezpieczną zabawę w klubach. Akcję odbywającą się w Crossed, w garści trzyma Monar, a na koncercie zagraj So Cool, FAT Old Sun, Cynamon czy Indios Bravos. Ci ostatni, padli ofiarą mega zamieszania i bajzlu, związanego z Dniami Morza i imprezami towarzyszącymi. Miasto informowało iż Indios Bravos dadzą darmowy koncert przy okazji weekendu corocznej imprezy, a zespół nic o tym nie wiedział. Menadżer, spytany wprost, przyznał, iż rozmowy były, lecz bez konkretów i podpisania kontraktu. Jeśli już o miejskiej dezinformacji pełną gębą mowa - lepiej sprawdzić plakaty reklamujące

jeśli niecierpliwicie się imprezowo już dziś, a nie macie ochoty na koncert w Crossed, niezłą opcją jest zastępczy spontan w Brama Jazz Cafe. Zastępczy, za imprezę Soul Bar w nieistniejącym już City Hall. Manipulować dźwiękiem będzie dj Wullah, więc dominujące brzmienia to soul i r'n'b. Ah ah... właśnie, wstęp wolny, a impreza nazywa "no pause".
No a jutro, na relaksie, w przyjemnych okolicznościach przyrody (czytaj, na Zamku) Łona & The Pimps. Precyzyjnie: na mikrofonie Łona, Maciej Cybulski (klawisze), Wojtek Sobura (perkusja), Daniel Christ (bas), Daniel Popialkiewicz (gitara), Dj Twister (gramofony). A to wszystko w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży, no i za friko. Foty oczywiście będzie można sprawdzić na stronie clubbing. Jest jeszcze jedna impreza, godna uwagi, z dwóch powodów.

Trzy lata temu, zapoczątkowana w dawnym ABCu, forma audycji i impreza "Miasto w Transie" obchodzić będzie w środę w Apartamencie własne setne wydanie. Eksperci od muzyki trance - kicikk i Michael Bull, to z pewnością nie stulatkowie, a młodzi, prężnie działający didżeje.
Wszystkiego najlepszego, kolejnej "setki", i udanych imprez, życzy Pan Redaktor z www.clubbing.szczecin.pl