edyta cieszy natasza załamana co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Edyta się cieszy, Natasza załamana

Słownik: Nataszę Urbańską niemile zaskoczył werdykt telewidzów, którzy przyznali Brylantowy Mikrofon oraz kontrakt na nagranie płyty Agnieszce Włodarczyk.
Definicja: Porażka bardzo zabolała Nataszę, tym bardziej, iż jury w ostatnich dwóch programach wyraźnie ją faworyzowało. Za to jej partner, Janusz Józefowicz, nie szczędził krytyki na jej temat.

Natasza próbowała wszystkim udowodnić, iż może sama może się wybyć nie korzystając z pomocy Józefowicza. Jej starania jednak nie powiodły się i nadal będziemy mogli ją oglądać wyłącznie w reżyserowanych poprzez Józefowicza widowiskach muzycznych, emitowanych w telewizji w Sylwestra czy święta.

Za to Edyta Herbuś, mimo iż odpadła o sporo przedtem niż Włodarczyk czy Urbańska, jest bardzo zadowolona ze swoich osiągnięć artystycznych. Nie ma się co dziwić - dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają" podpisała kontrakt reklamowy, zagrała niewielką rolę w serialu "Na Wspólnej" i w dodatku już jesienią można ją będzie oglądać w nowym serialu, którego tytuł jak na razie jest tajemnicą