lepiej sprawdzić 2007 co to jest
Definicja: Dni Morza, Reni Jusis, klub Tabu słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Lepiej sprawdzić - 01.06.2007

Słownik: Dni Morza, Reni Jusis, klub Tabu
Definicja: Na początku o nowym klubie...
Nowym klubie w starym miejscu, w którym był kiedyś klub inny. Wedle tradycją, w Szczecinie, "rebrandingowi" uległa następna miejscówka. Kiedyś klub pod nazwą "2/3", przyciągający mocno młodą młodzież, teraz nazywa się "Tabu" i jak widać, jest pod finansowym wsparciem producenta jednego z napojów energetycznych. Menadżerowie twierdzą, iż to jest, cytuję "miejsce jakiego jeszcze w Szczecinie nie było". iż posiada kameralny klimat i miłą obsługę. Oprócz tego, otrzymujemy obietnicę, iż muzycznie, klub idzie w stronę Ibizy i wysp brytyjskich. iż nie zabraknie tam muzyki House, elektro czy trance. W tygodniu królować ma muzyka latynoska i r'n'b. Po analizie czerwcowego planu imprez Tabu, nie znalazłem tam mistrzów gramofonów. By wyrobić sobie własną swoją opinię, specjalnie dla Was, jeszcze dziś zbadam co znaczy Tabu, muzycznie i klubowo.
lecz zanim trafię do odświeżonych ułamków, wybiorę się na koncert do innej knajpy - Alter ego. Dziś gdyż, znany z projektów Pijani Powietrzem, Paktofonika czy Pokahontaz, Fokus, wystąpi ze swoim solowym projektem. Szczecinianie będą mogli jako jedni z pierwszych, usłyszeć materiał z nadchodzącej płyty... A jako support wystąpi szczeciński już nie newcomer - dj Woda.

Od ponad tygodnia już, szczecińskie media prześcigają się w domysłach o prawdziwym wyglądzie co rocznej, letniej imprezy naszego miasta. By zdementować wszelakie plotki, sprawdziliśmy dla Was temat szczecińskich Dni Morza. Na skutek przedłużenia przygotowań do Tall Ship's Races, Wały Chrobrego w terminie Dni Morza będą zamknięte dla publiczności� Dlatego także, coroczna impreza, albo raczej wydarzenia będące jej namiastką, odbędą się w kilku punktach miasta - np. w Łasztowni czy na Jasnych Błoniach. Z ciekawszych opcji - Free Blues Band, Big FAT Mama, Sklep z Ptasimi Piórami, Sprint Band (tak tak, ten Sprint Band z Juwenaliów) i Stary Szmugler. Link do pełnego planu Dni Morza, znajdziecie oczywiście na www.clubbing.szczecin.pl.
Równolegle, 9go czerwca, na zamku, ostra konkurencja dla morskiej imprezy. Otóż w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży, na Sporym Dziedzińcu Zamku, zagra Łona z Pimpsami (a wczesniej Pan Czeczi, jak coś) wiec zapraszam. Wstęp za friko. Open-airowy multiinstrumentalny skład hip hopowy? Zdecydowanie lepiej sprawdzić.

Ostatnio informowaliśmy o ploteczkach śpiewającej w Szczecinie Reni Jusis. Wszystko się zgadza - poza miejscem występu. Niestety, kasa rządzi tym światem, a show biznesem w szczególności. Główny sponsor zdecydował, iż klub gejowski albo "gay friendly" nie będzie miejscem godnym, dla występu Reni, w oprawie zapewnionej poprzez tego właśnie sponsora. Fanom i Fankom, nie pozostaje nic innego, jak wybrać się do bardziej poprawnego politycznie klubu Can Can, gdzie show może być oczywiście równie dobry...
Mi z kolei, nie pozostaje nic innego, jak naładować baterię w aparacie i udać się w miasto. Dzisiejszy plan: Tabu i koncert Fokusa w Alter Ego, jutro z kolei - ostatnia impreza w City Hall...
Hulaszczego weekendu życzy Pan Redaktor z www.clubbing.szczecin.pl