powrót przeszłości” co to jest
Definicja: na to okres? By wspominać i odbywać sentymentalną podróż śladami przodków słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy „Powrót do przeszłości”

Słownik: Każdy z nas nie raz wracał myślami do zamierzchłych czasów i to nie tylko na lekcjach historii czy języka polskiego. W dzisiejszym świecie czy jest na to okres? By wspominać i odbywać sentymentalną podróż śladami przodków?
Definicja: Muzeum w Lęborku zaprasza na chwilowy powrót do przeszłości, który będzie miał miejsce 13 kwietnia 2007, o godz. 18.00. Honorowym gościem będzie prof. zwykły sztuk filmowych Krzysztof Hejke. Wykładowca fotografii na PWSFTiT. Własne prace prezentował na 51 wystawach indywidualnych zarazem w państwie jak i za granicą, a również w kilkunastu albumach, między innymi: „Tam gdzie lwowskie śpią Orlęta”, „Polska- Duch Ziemi”, „Cmentarz Łyczakowski”, „Polska Romantyczna”, „Mazury. Obrazy nostalgii’, „Rossa os świtu do zmierzchu” czy „Katedra Lwowska obrządku łacińskiego”.

w momencie wernisażu zostaną zaprezentowane fotografie pod tajemniczą nazwą ”Kresy- zapomniana ojczyzna”. To jest niepowtarzalna okazja, by poznać historię, spotkać ciekawych ludzi i z pewnością miło spędzić czas. Zapraszam.