myśliwskie targi co to jest
Definicja: Targi Łowiectwa i Rekreacji HUBERTUS EXPO 2007 słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Myśliwskie targi

Słownik: Biżuteria, kulinaria łowieckie, amunicja, a nawet myśliwska moda – wyrazem wszystko co ma związek ze sztuką polowania zdominuje IV Międzynarodowe Targi Łowiectwa i Rekreacji HUBERTUS EXPO 2007.
Definicja: Czwarta edycja imprezy zorganizowana została z sporym rozmachem, o czym świadczy najwyższa w historii targów liczba wystawców. W najbliższy weekend ponad 100 spółek zaprezentuje w Warszawie własne produkty. Zakres prezentowanych wyrobów i akcesoriów przeznaczonych dla myśliwych obejmie w pierwszej kolejności broń i amunicję, optykę, akcesoria i sprzęt myśliwski. Jedną z głównych atrakcji targów są stoiska importerów broni, dzięki czemu można w jednym miejscu obejrzeć niemal wszystkie dostępne na rynku modele broni myśliwskiej. To jest gratka nie tylko dla polujących, lecz również dla wielbicieli broni palnej. W czasie HUBERTUS EXPO 2007 wystawiać będą się również producenci specjalistycznej odzieży, samochodów terenowych czy sprzętu do przetwarzania wyrobów z dziczyzny. Oprócz specjalistycznego ekwipunku wykorzystywanego w odstrzałach, odwiedzający targi będą mieli okazję obejrzeć biżuterię i sztukę myśliwską, a również wspaniałe trofea łowieckie. Długa i bogata w tradycje historia myślistwa z pewnością zainteresuje również laików. własne stoisko będzie miało również towarzystwo ubezpieczeniowe – Ekipa Concordia – jedyny w Polsce ubezpieczyciel myśliwych w dziedzinie NNW i OC.
Nazwa targów wywodzi się od świętego Huberta patrona myśliwych. Jego atrybutem jest jeleń byk z jarzącym się krzyżem między tykami wieńca. Wg legendy Hubert ujrzał takiego jelenia w czasie polowania w lesie. Po tym zdarzaniu zaniechał łowiectwa i oddał się służbie Bogu. Dziś atrybut św. Huberta jest symbolem Polskiego Związku Łowieckiego, który jest głównym organizatorem targów Hubertus Expo.


13- 15 kwietnia 2007
Hala Wystawowa Expo XXI ul. Prądzyńska w Warszawie