powitanie lata co to jest
Definicja: wspólnych wypadach nad jezioro czy morze słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Powitanie lata

Słownik: Wiosna już powitana, dzień wagarowicza za nami. Teraz kolej na powitanie ulubionej pory roku- lata. Już głowy pełne marzeń o wakacyjnych ogniskach, wspólnych wypadach nad jezioro czy morze.
Definicja: Wiosna już powitana, dzień wagarowicza za nami. Teraz kolej na powitanie ulubionej pory roku- lata. Już głowy pełne marzeń o wakacyjnych ogniskach, wspólnych wypadach nad jezioro czy morze. Aczkolwiek to już chyba powoli idzie do lamusa. Jeżeli jednak znajdą się jeszcze tacy co lubią pobawić się w lekkim tumanie kurzu, wśród rozśpiewanego tłumu, to nadarza się ku temu okazja.

12 maja w Lęborku odbędzie się oficjalne powitanie lata, koło Pływalni Rafa. Tego typu imprezy zawsze są rokrocznie tłumnie odwiedzane i to nie tylko poprzez mieszkańców. Atrakcją wieczoru będzie występ legendarnego zespołu Perfekt i z pewnością usłyszymy takie przeboje jak: „Tańcz niemądra tańcz”; „Niepokonani”; „lecz w koło jest wesoło”; „Kołysanka dla nieznajomej” i inne. Drugą gwiazdą, która wystąpi na lęborskiej scenie będzie Norbi, który na pewno zafunduje nam: „Kobiety są gorąca” czy „Balladę studencką”.


Prócz fantastycznego koncertu po zakończeniu występów odbędzie pokaz sztucznych ogni. Jeżeli jesteś gotowy na tego typu imprezę pod chmurką to serdecznie zapraszam na lęborskie tereny.