poczytaj tato co to jest
Definicja: a więc, co zamiast bajki na dobranoc, opowiada zapobiegliwy tata dorastającemu synowi.

Czy przydatne?

Co znaczy POCZYTAJ MI TATO...

Słownik: a więc, co zamiast bajki na dobranoc, opowiada zapobiegliwy tata dorastającemu synowi
Definicja:

Musisz wiedzieć, iż fascynacja ciałem kobiety wynika z priorytetów potężnej Natury, która w trosce o przetrwanie gatunku uwikłała samca w doprowadzający do obłędu popęd seksualny. To nie ma nic wspólnego z uprawianiem seksu, nierządu, czy... pomidorów. Z tej "zabawy" ma się urodzić kolejny człowiek.
I o to chodzi "podstępnej" Naturze, a, iż przy okazji, przedstawiciele odmiennych płci, pobawią się trochę sobą i własnymi narządami, to właściwie jest już "wytwór uboczny zabawy w życie", które nie wiadomo skąd przyszło i jak długo potrwa. Toteż zapobiegliwa Natura, troskę o zachowanie gatunku, zaprogramowała w każdym żywym organizmie, czyniąc z tego misterium szaleństwo i fascynację, które napędza się samo, jak "laska" plutonu uwięziona w reaktorze, nie bez kozery nazwanym jądrowym, ponieważ jądro to znak życia, zaś dwa jądra to już mała "fabryczka" życia. Życia, którego odnawialności nic nie jest w stanie powstrzymać. Czy teraz już wiesz dlaczego będziesz tak "stuknięty" na "baby" jak twój tata i przewarzająca część facetów? Erotomanem, tak faktycznie, jest w większym albo mniejszym stopniu nie każdy mężczyzna, erotumanem zaś jest ten, który nie potrafi z tego używać i niezdrowo tłumi w sobie "zew krwi". Chciałbym, abyś w przyszłości uprawiał profesjonalny, drażniący zmysły seks a nie potajemnie, chaotyczną masturbację, obłożony gazetami porno po 4,5 zł za sztukę.
I to, co teraz ci powiem, zapamiętaj sobie do końca świata! Nie możesz mi tego NIGDY zrobić i nie możesz mi tego NIGDY powiedzieć: Tato, jestem pedałem.
Co się tak "zasępiłeś", jastrzębiu jeden? Wiem o czym myślisz. Nie martw się. Jeszcze jest dużo młodych, pięknych kobiet, które nie szukają tylko pieniędzy i dostatniego życia. Na początku faktycznie kochają, a dopiero później starają się odzyskać to, co straciły zakochując się nieopatrznie w gołodupcu. I tacy faceci jak ty wychodzą ze skóry, tak aby miały to co chcą. I to także jest dobrze. Zycie kręci się dalej i nikt nie wie gdzie jest hamulec od tej "karuzeli". I o to tu chodzi. Nie popadaj w niepotrzebne kompleksy i frustracje. Kieruj się tym, co podpowiada ci Natura. Każda kobieta, przedtem czy później „ląduje” w łóżku z mężczyzną. Chodzi tylko o to z kim, gdzie, a czasami za ile. To działa jak ruletka, a sukces mierzy się sumą podejść. Czasami trzeba być szalbierzem i cwaniakiem, a niekiedy zwykłym „poczciwiną”, ponieważ cel jest istotny a nie sposób. Tak jak na wojnie. Wygranej nie mierzy się ilością poległych żołnierzy, ale liczbą zwycięskich bitew! I powtarzam ci! Prawdziwe kobiety szukają prawdziwych mężczyzn dlatego tutaj „trup ściele się gęsto”, ponieważ tych faktycznie dobrych nie jest aż tak wielu. I nie chodzi tu tylko o seks.
Czy zastanawiałeś się nad tym dlaczego damski "tyłeczek" tak fascynuje męską wyobraźnie? Można do tego podejść naukowo, lecz zawsze wszystko ma gdzieś własne racjonalne początki. Kobiety są na tyle sprytne, iż tym zmysłowym rezerwuarem "tłuszczyku" przeznaczonym poprzez Naturę jako awaryjne źródło zaopatrzenia w konieczne składniki do życia dla przyszłego dziecka, mamią łowców erotycznych doznań, rozbudzając im fantazję do niewyobrażalnych granic, powodujących w rezultacie przegrzanie mózgów i nie tylko! Są kobiety, które umieją to bezwzględnie zastosować do realizacji swoich
zamierzeń-tych mniej istotnych i tych najważniejszych. A teraz uważaj i wbij sobie
do głowy tę kolejność! Ta żeńska tylna część ciała, jako strefa erotyczna, mocniej umieszcza się w zmysłach samca niż piersi i inne "przepyszne wynalazki", których szczodra Natura nie poskąpiła kobietom. Damskie piersi były w światowym malarstwie i rzeźbie akcentowane słabiej niż pośladki, czego dowodem jest chociażby przepiękny fresk sufitowy w Watykanie, dzieło Rafaela "Grzech pierworodny"(1509-1511).Nie znaczy to oczywiście, iż piersi z tymi własnymi "bezczelnie zadartymi noskami" i podniecającą gęsią skórką, przeznaczone do karmienia dzieci, kojarzą się mężczyznom w pierwszej kolejności z macierzyństwem! Natura celowo zafascynowała mężczyzn kobietami! Ta fascynacja nie wymieniła się i dzisiaj. W czasach rocoko kobiety ściskały talię, aż do omdleń, by uwydatnić to, co znajdowało się pod nią, a dzisiaj, obcisłe, nowoczesne blue jeans, czy hot panty, jako damskie akcesoria są zawsze serdecznie witane. Nawet obszerne dekolty prowokują swym wyglądem, ponieważ w sporym uproszczeniu przypominają tak faktycznie... damskie pośladki! A to wszystko po to, tak aby zagrać otumanionemu samcowi na wyobraźni i tym wszystkim mężczyznom, którzy twierdzą, iż kobieta właściwie z przodu ma jedynie oczy(!)
Co się tak śmiejesz, myślałeś, iż twój zgred, to jakiś cienias! Jak chcesz być prawdziwym ekspertem kobiet, to musisz się sporo uczyć, jak ja! Ta edukacja nie kończy się żadnym dyplomem, lecz pozwoli ci wybrać partnerkę na całe życie, którą z roku na rok będziesz kochał coraz mocniej i mocniej, aż do śmierci! A ona ciebie! Twoją matkę szukałem 8 lat. W dwa miesiące później jak ją znalazłem, proboszcz parafialnego kościoła zapisywał datę naszego ślubu!
Jestem już z nią 25 lat! Co ci będę opowiadał. Sam widzisz co się dzieje. Pięciu min. nie mogę bez niej wytrzymać! I już sam nie wiem, czy na początku zwariowałem a później się w niej zakochałem, czy kocham ją tak mocno, aż nareszcie oszalałem z miłości do niej! Psssst! Ona jest w pokoju w okolicy! Pamiętaj, gdyby pytała o czym tak po nocach gaimy, to powiedz, iż przepytuję cię z lektur do matury. Chłopie, tak faktycznie, to najważniejszą lekturą dla ciebie jest twoje życie! Piszesz ją sam, a czytasz do śmierci. Tu nie ma powtórek i "czarodziejskiej gumki". Ba, czasami pisze się sama, czy tego chcesz, czy nie.
Pisz tę księgę mądrze i wyciągaj wnioski z każdej lekcji, żebyś nie musiał później płakać przy czytaniu niektórych rozdziałów!
No dobra, lecimy dalej, ponieważ późno się robi.
Każde pokolenie zostawia po sobie ślad istnienia. Dotyczy to tak mody, obyczajów, jak i stylu życia. Dzisiejsza generacja także daje upust w lansowaniu kultury ciała i w sposobie ubierania się. Te nisko osadzone na damskich biodrach spodnie są zupełnie bez znaczenia! Największe wrażenie ma wywoływać duży kawałek widocznego biodra i pępek, od którego do paska spodni jest "potwornie" wiele miejsca! Gdzie do cholery są te majteczki? I czy w ogóle są! Jeśli tak, to jakie muszą być małe, skoro wiadomo, iż są a ich nie widać! Tak, to prawda. Są takie małe, iż nie mogą na pewno wszystkiego zasłonić, lecz na tyle duże, tak aby otrzeć pot z czoła uwikłanego w szybko przesuwające się obrazy erotyczne "ustrzelonego" samca. Mówię ci, to działa! A w najwyższym stopniu działa na wyobraźnię, to czego nie widać. I o to chodzi! Ściskoszczęk, paraliż umysłowy i trudny do opanowania ślinotok! Beztroski testosteron szyderczo pustoszy resztki zdrowego rozsądku, a kluczyki od mercedesa stojącego na pobliskim parkingu, nagle mają zbyt niewiele miejsca w kieszeni! "Trafiony" samiec teraz będzie tygodniami przeszukiwał "rykowisko", a mądre i sprytne samice mają dobrą zabawę i nie tylko.
Zastanawiałeś się dlaczego Afrykanki mają takie, oprócz tego, iż lśniące i czarne, sympatycznie zadarte pośladki, tak zmysłowo odstające od reszty ciała? To proste! Setki lat, afrykański zwyczaj wyściełania pod kobiecymi pośladkami rozmaitych wzmocnień i usztywnień, spowodował, iż geny z czasem to "zapamiętały" i tak ukształtowały ciało iż, pośladki Afrykanek do dziś "drwią" sobie z grawitacji, mieszając pod "deklem" niejednego "rozanielonego mudżachedina", rozpalonego seksem jak cęgi kowala ogniem! Natura jest potężna i konsekwentna. Dam ci jeszcze jeden przykład na to, co potrafi przechować gen poprzez tysiące lat w behawiorystycznych zwyczajach takiego np. psa! Popatrz czasami jak robi to nasz pies, kiedy kładzie się na swoim posłaniu, na ulubionej i miękkiej poduszeczce? Dlaczego kręci się kilka razy w kółko przed położeniem się na to przecież wygodne miejsce? Coś mu przeszkadza? Nie! Kręci się tak, ponieważ tysiące lat temu, jego praprzodkowie, którzy zamieszkiwali w lasach przy ludzkich osadach, w ten sposób ugniatali wysoką trawę przed położeniem się do snu. To nieprawdopodobne jakie wiadomości potrafi przechowywać w sobie gen! Nie inaczej było z ludźmi, których istnienie i ewolucja jest również zdeterminowana ustawicznie mieszającymi się genami. Akt seksualny wczesnych przodków Homo sapiens odbywał się w pozycji "od tyłu" i tę część ciała zapamiętał najlepiej twój pra-pra przodek, który uganiał się po jaskini za twoją wystraszoną pra-pra "babcią"! Upłynęły tysiące lat a może i więcej, zanim kobieta położyła się przed mężczyzną na "plecach". Niestety, a może i na szczęście, stare zwyczaje i fascynacje są wciąż aktualne i drażnią zmysły na tyle dobrze i efektywnie, iż nikt i nic nie jest w stanie zatrzymać systemów ewolucji-życia i śmierci.
Czy wiesz dlaczego mężczyzna puszcza kobietę najczęściej przodem? Nie tylko z dżentelmeńskiego obowiązku! To świetna i "niewinna" okazja do wzrokowej penetracji tej małej "fabryczki kremu i czekolady". I niestety, co trzeba przyznać, kobieta z tyłu prawie zawsze lepiej wygląda niż mężczyzna z przodu. Przyznają to sami panowie zresztą, co czasami nie przeszkadza puszczać im panie nie tylko przodem, lecz niestety i... "kantem". Tak jak w sporcie. Orzełek?...Reszka? A nierzadko i "kant"!
Ta fascynacja kobiecymi wdziękami nie wymieniła się i dzisiaj. To wciąż to samo uczucie, lecz oczywiście w bardziej cywilizowanej formie. Wideoclipy, czy pokazy mody, to wyrafinowane inscenizacje, gdzie główną rolę "gra" właśnie ta niesamowita część ciała kobiety! Kto zajmuje się najczęściej modą, show biznesem, muzyką? Jak myślisz? Oczywiście, iż mężczyźni! Jakże aby inaczej. Kawałki materiału, skąpe paski eterycznych tkanin, umieszczone na tych "kiwających się cudach" są zaprojektowane w przemyślany sposób i efektywnie pobudzają wyobraźnie "reszty świata". A później to już "tylko" lawina rozmaitych sygnałów molekularnych, których sprawcą jest testosteron, doprowadza bezwolnego samca do stanu, w którym nie wszystkie zmysły zostają zastąpione poprzez jeden potężny i gwałtowny popęd! To właśnie jest seks!
W różnych częściach i kulturach świata, erotyczne regiony damskiego ciała są różnie postrzegane i akcentowane. Jeśli w Ameryce seksualnym fetyszem nr1 są piersi, to w Brazylii niezaprzeczalnie "króluje" damski tyłeczek, podobnie jak w dżungli tam-tamy. To język bez słów, lecz jakże wymowny i osobliwy! W Europie z kolei, na wzór amerykański, zakompleksione kobiety, upychają bez opamiętania pod piersi te śmieszne sylikonowe woreczki zamiast zająć się właśnie "siedzeniem"! Tak, jak np. gwiazda pop i aktorka w jednej osobie, Jennifer Lopez, która poprawiła chirurgicznie własne okrągłości na pośladkach nie z myślą o wygodnym siedzeniu przed telewizorem z miską chipsów, ale po to, aby fascynować tak zwany wzrokowców, do których niewątpliwie należą mężczyźni. Na dobitkę ubezpieczyła własne miękkie i urocze zakończenie pleców na okrągłą sumkę 300.000.000dol.!
Nie chowaj głowy pod poduszkę! Wiem o czym teraz myślisz, ty nieprawidłowy erotomanie, zbereźniku i fetyszysto! Chociaż raz w życiu, tylko na pół godzinki, zamienić się w siodełko od osobistego roweru J.Lo. i wybrać się z nią na przejażdżkę! To genialne, lecz niestety nierealne! No cóż, marzenia nic nie kosztują i stać na nie nie każdego. A teraz krótkie podsumowanie, ponieważ widzę, iż ci żuchwy "chodzą" i nie nadążasz z połykaniem śliny. Znaczącym aspektem w tym niezwykłym zjawisku Natury, której kobieta jest bezwątpienia tą piękniejszą częścią i kto wie czy nie najważniejszą, to prowokacyjne bujanie pośladkami, drażniące męskie zmysły i wywołujące na pewno mocne asocjacje!
lecz ci dzisiaj nakładłem do tej łepetyny! Oj, nie zaśniesz szybko! A zatem... dobranoc! Pchły na noc, a marzenia pod poduchy! Jutro opowiem ci o kilku efektywnych sposobach jak można "zdobyć" kobietę i wbrew jej woli rozkochać ją w sobie, na długie, długie lata, i utwierdzić w przekonaniu, iż jesteś tym, na którego czekała latami!