poly bankach co to jest
Definicja: Grupa Concordia podpisała porozumienie ze Spółdzielczą Grupą Bankową słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Polisy w bankach SGB

Słownik: Grupa Concordia podpisała porozumienie ze Spółdzielczą Grupą Bankową.

Definicja: Do chwili obecnej ubezpieczenia Concordii oferowane były w ok. jednej trzeciej banków spółdzielczych działających w Polsce. - Podpisana z SGB umowa o współpracy w dziedzinie bancassurance ugruntowuje Towarzystwo na pozycji lidera w tej dziedzinie i jest zgodne ze strategią rozwojową Ekipy – mówi prezes spółki Piotr Narloch - Opiera się ona na specjalizacji usług i skierowaniu oferty do specyficznej i do chwili obecnej słabo zagospodarowanej poprzez inne towarzystwa ubezpieczeniowe ekipy socjalnej. To są w pierwszej kolejności banki spółdzielcze, małe i średnie przedsiębiorstwa, rolnicy, prawnicy, instytucje komunalne, osoby fizyczne – ulokowane w miejscowościach do 100 tys. mieszkańców.
Banki spółdzielcze są dla ekipy Concordia zupełnie naturalnym partnerem, głównie z racji na ofertę skierowaną do tych samych grup klientów. Współpraca z Towarzystwem pozwala na aktywne uczestnictwo w rozwijaniu i udoskonalaniu oferty ubezpieczeń grupowych i indywidualnych, zaś wspólne działania oparte są na użyciu wzajemnych doświadczeń i możliwości.
- To właśnie banki umieją najdokładniej określić potrzeby swoich klientów i dostosować proponowane ubezpieczenia do konkretnej oferty kredytowej – wyjaśnia Katarzyna Kasztelan, Dyrektor Biura Sprzedaży Ekipa Concordia - Bank dzięki wartości dodanej do oferowanego rachunku zyskuje lojalność klienta, zaś ten korzysta z przewagi negocjacyjnej, jaką dysponuje bank w relacji do ubezpieczyciela, otrzymując ubezpieczenie „szyte na miarę”.
Zintegrowana sprzedaż wytwórów bankowo – finansowych cieszy się coraz większą popularnością i jest nią związanych już blisko 160 banków spółdzielczych wszystkich zrzeszeń.