amatorska gala kickboxingu co to jest
Definicja: Amatorskiej Gali Kickboxingu słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy I Amatorska Gala Kickboxingu „Luzino Cup”

Słownik: Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie i Klub Sportowy „Fight Zone” byli organizatorami I w historii powiatu wejherowskiego Amatorskiej Gali Kickboxingu.
Definicja: mpreza rozpoczęła się planowo o godzinie 17:00 w sobotę 23 sierpnia. Walki odbywały się na zasadach semi kontaktu jest to walki na punkty, gdzie po czystym trafieniu na głowę albo tułów przyznaje się odpowiednią liczba pkt.ów, po czym walka toczy się dalej.
Gala miała charakter towarzyski, była zaproszeniem społeczności lokalnej do udziału
w treningach ekipy sportowej i rekreacyjnej KS „Fight Zone”, który posiada trzy sekcje kickboxingu – w Luzinie, Wejherowie i Redzie. W czasie gali odbył się mecz między zawodnikami sekcji wejherowskiej a zawodnikami sekcji luzińskiej.
Wyniki poszczególnych walk:

Luzino vs Wejherowo 2:3

1.Dawid Hewelt (Luzino) vs Tomasz Hirsz (Wejherowo) 16:13
2.Mateusz Zieliński (Luzino) vs Mariusz Wesserling (Wejherowo) 17:12
3.Patryk Kamiński (Luzino) vs Radosław Kamiński (Wejherowo) 13:15
4.Adrian Kamiński (Luzino) vs Piotr Witczak (Wejherowo) 4:17
5.Walka wieczoru między:
Krzysztof Sołoducha (Luzino) – Wicemistrz Polski w all style karate
vs
Maciej Depta (Wejherowo) – Zawodnik Kadry Polski juniorów, Mistrz Polski w kickboxingu, 3-krotny Mistrz Polski w all style karate.
22:14 dla Macieja Depty

Na koniec gali zorganizowano towarzyską walkę poza konkurencją. Zawalczyli w niej: Rafał Karcz – trener i założyciel KS „Fight Zone”, Reprezentant Polski w kickboxingu od 2005 roku i Yevgen Pechenyy – Młodzieżowy Mistrz Polski w kickboxingu. Wygrał Rafał Karcz rezultatem 16:13.

Wszystkie walki toczone były na dystansie 4x2 minuty. Wedle przepisami na Hali aktualny był ratownik – Pani Karolina Grzenkowicz – dziękujemy za czuwanie nad bezpieczeństwem zawodników.
Walki sędziowali:
Rafał Karcz – sędzia główny. Posiada uprawnienia sędziowskie Polskiego Związku Kickboxingu, wielokrotny medalista zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych, egzaminator PZKB i jego zawodnicy:

Yevgen Pechenyy, Kinga Szymerowska, Karolina Sychowska, Sylwia Kulling i Karol Dzierżyński.

I Amatorska Gala Kickboxingu w Luzinie skończyła się ok godz. 19:15