samsung omnia world cyber co to jest
Definicja: Samsung OMNIA słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Samsung OMNIA na World Cyber Games Mobile

Słownik:
24 sierpnia w centrum handlowym Blue City w Warszawie w czasie Tygodnia Technologii WCG Samsung zaprezentuje swój najnowszy telefon komórkowy: Samsung OMNIA.
Definicja: Będzie to przedpremierowy pokaz zorganizowany specjalnie dla miłośników zawodów World Cyber Games połączona z możliwością zakupienia modelu - zanim oficjalnie trafi on do sprzedaży.

Dodatkowo, odwiedzający Blue City poprzez cały tydzień będą mogli wziąć udział w konkursie i wygrać prezentowany telefon. By go zdobyć, wystarczy zarejestrować się do Samsung Fun Club wypełniając na miejscu szczególny kupon i zaproponować idealne hasło promujące telefon Samsung OMNIA.


OMNIA to najnowszy schemat marki Samsung z sporym, w pełni dotykowym wyświetlaczem oferujący najwyższej klasy funkcje dostępne aktualnie w telefonach komórkowych. „Omnia” oznaczająca w języku łacińskim „wszystko”, a w arabskim – „życzenie” stanowi zaproszenie do świata nowoczesnych technologii, w którym nie obowiązują jakiekolwiek granice.


Oficjalne rozpoczęcie Tygodnia Technologii odbędzie się już dzień przedtem – 23 sierpnia – każdy kto tego dnia odwiedzi Blue City, będzie mógł przekonać się, iż telefon komórkowy to świetne narzędzie do grania w tytuły znane z konsol czy komputerów PC. Na stanowiskach Samsung zostaną zaprezentowane między innymi telefony Samsung G810, na których będzie można zagrać w najnowsza część serii Need for Speed: ProStreet w ramach turnieju WGC mobile.


Samsung WCG Mobile w czasie Tygodnia Technologii odbędzie się w dniach 23-26. sierpnia.


„Telefon komórkowy to coraz popularniejsza platforma do gier, traktowana niemal na równi z przenośnymi konsolami do gier. Na rynku dostępnych są setki zaawansowanych gier, a z dnia dziennie przybywa ich coraz więcej. Powstaje także coraz więcej telefonów, które znakomicie radzą sobie z grami i oferują rozrywkę na najwyższym poziomie. w czasie Tygodnia Technologii WCG każdy będzie mógł przekonać się, iż telefony Samsung to najlepszy sprzęt do tego typu zabawy.” – mówi Bartosz Herman, Senior Marketing Manager Telecom, Samsung Electronics Polska