nietrzeźwa babcia wiozła co to jest
Definicja: miejsca zdarzenia. Okazało się, iż była nietrzeźwa słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Nietrzeźwa babcia wiozła wnuczka

Słownik: Wczoraj dyżurny komisariatu w Prabutach otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej. Policjanci szybko ustalili tożsamość kierującej, która uciekła z miejsca zdarzenia. Okazało się, iż była nietrzeźwa.
Definicja: W dodatku przewoziła 6-letniego wnuka. Dzisiaj stawiła się w komisariacie ponownie była pod wpływem alkoholu.Wczoraj ok. godz.: 14.30 dyżurny komisariatu w Prabutach dostał zgłoszenie, iż na skrzyżowaniu ulic Parkowej, Żeromskiego i Kraszewskiego doszło do kolizji drogowej.

Na miejscu policjanci ustalili, iż alfa romeo został uderzony w bok poprzez kierującą fordem fiesta kobietę, która odjechała z miejsca zdarzenia. Wskutek kolizji z jej auta odpadła tablica rejestracyjna. Funkcjonariusze szybko ustalili właściciela samochodu. Kierowcą okazała się 65-letnia mieszkanka Prabut.Policjanci zastali ją w miejscu zamieszkania. Kobieta przyznała, iż wjechała w jakiś samochód. W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od niej mocny zapach alkoholu. Ponadto niewyraźnie mówiła. Alkomat wykazał 2 promile w jej organizmie.Okazało się, iż w chwili kolizji kobieta wiozła w samochodzie swojego 6-letniego wnuczka. Dostała wezwanie do komisariatu na dzisiaj. Kiedy zgłosiła się rozmawiający z nią policjant wyczuł zapach alkoholu. Kobieta ponownie była nietrzeźwa.Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. 65-latka odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.


źródło KWP Gdańsk