wrocław summer guitar&folk co to jest
Definicja: Wrocław Summer Guitar&Folk Festival 2008 , a więc gra gitara słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy "Wrocław Summer Guitar&Folk Festival 2008", czyli gra gitara

Słownik: "Wrocław Summer Guitar&Folk Festival 2008", a więc gra gitara
Definicja: 22 sierpnia we Wrocławiu, czyli już w najbliższy piątek, rozpocznie się trzydniowy festiwal – „Wrocław Summer Guitar&Folk Festival 2008”. To wydarzenie będzie nie lada gratką dla miłośników gitary, w szczególności gitary klasycznej.

Głównym celebrującym to święto gitary, a takim mianem z pewnością można określić ten festiwal, będzie Australijczyk – Thomas Emmanuel. Ten wirtuoz instrumentu, potrafi zrobić z nim wszystko, oprócz tego komponuje i śpiewa. Jest także mistrzem improwizacji, a na warsztat z powodzeniem bierze zarówno klasykę jak i utwory współczesne.

Guru imprezy zaprosił także do tego gitarowego szaleństwa, muzyków z różnych stron świata. z pewnością będzie można się spodziewać retrospekcji różnych gatunków muzycznych, będzie i jazzowo i folkowo, muzyczne fascynacje nie ominą także rocka.

Rodzimej reprezentacji muzyków, przewodził będzie wybitny gitarzysta – Marek Napiórkowski. Zapewne zrodzi to jakąś rywalizację między wybitnymi muzykami, lecz to tylko dla dobra muzyki.

Wszystkie koncerty będą odbywać się na Wyspie Słodowej, czyli w miejscu niezwykłym, posiadającym swoisty klimat do prezentacji takich imprez. Bilety można nabyć na stronie www.wrockfest.pl albo w dniu koncertu. Początek festiwalu w piątek, 22 sierpnia o godzinie 17