monitoring pełczycach co to jest
Definicja: miasta słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Monitoring w Pełczycach

Słownik: Wczoraj w Posterunku Policji w Pełczycach oficjalnie przekazano do użytkowania uruchomiony niespełna miesiąc temu nowoczesny mechanizm monitoringu miasta.
Definicja: Obraz z czterech kamer zainstalowanych w w najwyższym stopniu newralgicznych rejonach jest przesyłany do stanowiska dowodzenia, znajdującego się w miejscowym posterunku i tam rejestrowany.

Mieszkańcy Pełczyc już odczuli efekty działania mechanizmu. W zasięgu działania kamer od kilkunastu dni nie popełniono żadnego wykroczenia. Inwestycję sfinansował Urząd Miasta i Gminy w Pełczycach. Wczoraj mechanizm monitoringu został oficjalnie przekazany do użytkowania poprzez Burmistrza Pełczyc, Mirosława Kluka.

W uroczystości wzięli udział pomiędzy innymi I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mł. insp. Jacek Fabisiak, Wicestarosta Powiatu Choszczeńskiego Lesław Śliżewski, Przewodniczący Porady Powiatu Choszczeńskiego Stanisław Dycha, Przewodniczący Porady Miejskiej w Pełczycach Marek Szczepanik i Komendant Powiatowy Policji w Choszcznie insp. Zenon Atras. Zgromadzonym gościom możliwości monitoringu prezentował kierownik Posterunku Policji w Pełczycach asp. Gerard Sopiński. mechanizm zapewnia sposobność rozbudowy aż do 16 kamer. W każdej chwili operator może przejść na ręczne sterowanie i wyświetlić na ekranie zbliżenie interesującego go fragmentu miasta. Na razie policjanci doraźnie obserwują podgląd obrazu z kamer. W najbliższym czasie zatrudnieni zostaną przeszkoleni stażyści, którzy poprzez cały czas będą obserwować monitory