rozmawiać tobą chcę co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Rozmawiać z Tobą chcę

Słownik: Do stacji radiowych trafił drugi singiel promujący nową płytę Lidii Kopani „Przed świtem”. Utwór nosi tytuł „Rozmawiać z Tobą Chcę”.
Definicja: Artystka o piosence:
„Rozmawiać z Tobą Chcę to utwór o poszukiwaniu porozumienia. Mówi o tym, iż brak zwykłej, szczerej rozmowy, to zaniedbanie i ciche przyzwolenie na pojawianie się niedomówień, mogących okazać się zarzewiem poważnych konfliktów pomiędzy ludźmi, którzy kiedyś się lubili, szanowali albo kochali. Bardzo istotne jest wzajemne zrozumienie i szukanie drogi do dialogu. Oczywiście najlepiej, by to był dialog konstruktywny, bez kłótni, skończony porozumieniem.”

Do piosenki powstał klip, który wyreżyserował Jacek Kościuszko - twórca teledysków między innymi dla Bajmu, Zakopower, Ewy Bem, Tatiany Okupnik. W klipie partneruje Lidii znany aktor – Wojciech Medyński. www.jacekkosciuszko.com

Przepiękny, czterooktawowy głos, subtelne popowe kompozycje i autorzy muzyki dla takich gwiazd jak Phil Collins, Janet Jackson czy Christina Aguilera. – To chyba wystarczające argumenty, tak aby sięgnąć po najnowszą płytę Lidii Kopanii „Przed świtem”. Debiutowała w Niemczech, wydając wspólnie z zespołem Kind of Blue krążek „Beating The Morning Rush", bardzo dobrze przyjęty poprzez niemiecką publiczność i krytykę. Dwa lata później, w 2006 r., wygrała koncert Trendy na festiwalu „Top Trendy", po czym wydała własną pierwszą solową płytę pt. „Intuicja".

dopiero co ukazał się jej drugi album „Przed świtem". Muzyka zawarta na krążku jest delikatna, spokojna, lecz równocześnie energiczna. W dużej mierze oparta o pianino i gitary akustyczne, nadające kompozycjom ciepłe, łagodne brzmienie. O możliwościach wokalnych Lidii można się przekonać już w drugim na płycie „Rozmawiać z Tobą Chcę" (pierwsze –„Leaving The Night" to intro). Podobnie jest z bardzo pozytywnym „Niczego nie żałuję". Kopanię nie bez powodu porównuje się z samą Celine Dion. Artystka równie dobrze radzi sobie z partiami wysokimi jak i niskimi, śpiewa czysto i pięknie. Nastrojowe ballady („Dobrze mi jest") prezentują się tak samo ciekawie, jak i utwory wiele żwawsze („Nie poddawaj się"). Ciekawe chórki stanowią najlepsze uzupełnienie do szczerego i ujmującego śpiewu Lidii. Przepiękny głos dorównuje niemal urodzie artystki, a entuzjazm, z jakim śpiewa udziela się słuchaczowi. Utwory na płycie są spokojne i nastrojowe, najlepsze do słuchania we dwoje po ciężkim dniu. Nostalgia płynąca z tekstów może wzruszyć i wywołać przemyślenia, od których, na co dzień się ucieka. Teksty mówią o tęsknocie za miłością, za chwilami we dwoje, które tak budują każdy związek. O radości, jaką niesie bycie wspólnie i potrzebie bycia wysłuchanym.

Oficjalna witryna internetowa Artystki: www.lidiakopania.pl

Sponsorem albumu jest Bank BPH.