xbox teraz dyskiem twardym co to jest
Definicja: całego państwie w dniu 15 sierpnia 2008 roku i zastąpi dotychczasowy schemat urządzenia.

Czy przydatne?

Co znaczy Xbox 360 teraz z 60 GB dyskiem twardym

Słownik: Przedsiębiorstwo Microsoft® poinformowała o polskiej premierze zestawu Xbox 360 z 60 GB dyskiem twardym. Konsola pojawi się w sklepach na terenie całego państwie w dniu 15 sierpnia 2008 roku i zastąpi dotychczasowy schemat urządzenia oferowanego z 20 GB dyskiem t
Definicja: Polecana cena detaliczna nie ulegnie zmianie - nadal będzie wynosić 1049 Zł.

powiększona przestrzeń dyskowa pozwoli graczom na jeszcze większy komfort korzystania z cyfrowej rozrywki - w nowym modelu Xbox 360 będzie można zgromadzić na przykład ponad 15 000 piosenek.

Xbox 360 z 60 GB dyskiem twardym to jeden z trzech modeli konsoli oferowanej Klientom. W sklepach dostępne są również: Xbox 360 Arcade z kartą pamięci 256 MB i pięcioma mini grami będący najlepszą propozycją dla całej rodziny w sugerowanej cenie detalicznej 777 Zł; a również Xbox 360 Elite z dyskiem twardym o pojemności 120 GB - popularny za 1399 Zł.

Xbox 360 oferuje nową jakość rozrywki:

* Konsola Xbox 360. Oferująca gry i cyfrową rozrywkę w wysokiej rozdzielczości. Generująca obraz w formacie 16:9, dźwięk przestrzenny, wygładzanie obrazu i port „high-definition multimedia interface" (HDMI).
* 60 GB dysk twardy. Wymienny dysk twardy pozwala graczom na przechowywanie zapisu stanów z ulubionych gier, gromadzenie muzyki i innych materiałów multimedialnych.
* Funkcja „upscaling" videoów DVD. Dzięki niej zwyczajne filmy DVD oglądane na konsoli Xbox 360 dzięki kabla HDMI (sprzedawanego osobno) uzyskują lepszą jakość, bliską tej znanej z formatu wysokiej rozdzielczości.
* Bezprzewodowy kontroler. Pozwalający na łatwe i wygodne sterowanie w grach i
na stały dostęp do cyfrowych zasobów dysku twardego dzięki jednego przycisku. Dzięki nowoczesnej technologii kontroler pozwala na pracę do 30 godz. na jednym komplecie baterii i oferujący zasięg ok. 9 metrów.
* Największe portfolio gier. Konsola Xbox 360 oferuje swym nabywcom największa liczbę gier w wysokiej rozdzielczości dostępnych na rynku. Tylko na Xbox 360 każdy miłośnik nowoczesnej rozrywki znajdzie coś dla siebie