rosja gruzja co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy ROSJA, A GRUZJA!

Słownik: Skakał karzeł koło olbrzyma i już go nie ma, a przepustkę do działania Rosja otrzymała od USA i UE wbrew obecnemu pohukiwaniu.
Definicja: Skakał karzeł koło olbrzyma i już go nie ma, a przepustkę do działania Rosja dostała od USA i UE wbrew obecnemu pohukiwaniu.
USA sięga po ropę na Dalekim Wschodzie, Chiny w Afryce, a Rosja na Zakaukaziu wokół siebie.
Działa prawo silniejszego, tu brak złudzeń. To tak jak aneksja w latach 30-tych zeszłego stulecia poprzez Niemcy; Austrii, Czech czy Polski. Wtedy społeczność międzynarodowa także nic nie zrobiła pomimo jakiś umów wzajemnych. Gruzja podskoczyła i już jej nie ma! I tak Rosja uderzy wszędzie tam, gdzie będzie potrzeba, by załatwić własne tak zwany potrzeby.
Ziemskie prawo oparte na ziemskiej sile i zawsze tak było, opinie zewnętrzne się nie liczyły, gdy chodziło o kapitał, ziemię czy surowce. Tak działa Kościół katolicki; wyprawy krzyżowe. Tak działa Islam w państwach muzułmańskich i na wschodzie.
Ziemia jest dzielona na wpływy i strefy zależności, a wszystko przy ustalonym przedtem planie przy wspólnym stole.
lecz to wszystko już nie istotne, to tylko przejaw ciemnych wpływów, pokazując, iż pojedynczy ludzie tak zwany naród się nie liczył, liczy się polityka, fałsz i zakłamanie, to rozum z mózgu przedniego się sączy i pokazuje, iż Lucyfer was wszystkich trzyma i wami manipuluje. Przecież wszystko musi się przejawić jakie jest, by mogło wyżywając się upaść.
W Rosji władza cara zamieniła się we władzę czerwoną, by w zmienionej formie powrócić w formie prezydenta czy premiera, za którymi stoją ciemne twarze jak w każdym innym narodzie czy kraju.
I aczkolwiek to wszystko przejawia się tragicznie w skutkach, to ziemska olimpiada tańczy dalej swój szalony taniec zatracenia, a wy chorzy ludzie z oczkami własnymi przy monitorach ciemnych przekazów bierzecie w tym czynny udział, jak niewolnicy siedzicie na arenach w swoich pustych i chłodnych domach czy mieszkaniach.
Chcieliście igrzysk, to je macie, >lecz ta olimpiada jak zaraza rozleje się po całej Ziemi, by jak febra was wszystkich zarazić, a wy będziecie się trząść nie przygotowani na własne tragiczne zakończenie już na zawsze. I pasywnie znów będziecie się przyglądali jak wasz wróg Lucyfer waszym nadmiernym myśleniem mocniej zaciśnie wam na szyi swój złudny sznur, a wy leniwi duchowo konacie i to na własne wyraźne życzenie.

Jezus Chrystus