cztery cechy atrakcyjnego co to jest
Definicja: cały okres prawić komplementy. Z wyglądu powinieneś przypominać Antonio Banderasa albo.

Czy przydatne?

Co znaczy Cztery cechy atrakcyjnego mężczyzny, któremu nie oprze się żadna kobieta

Słownik: Jeżeli chcesz być atrakcyjny dla pięknej kobiety, to przede wszystkim musisz być bardzo bogaty i mieć extra auto. Obsypywać ją kwiatami, prezentami i cały okres prawić komplementy. Z wyglądu powinieneś przypominać Antonio Banderasa albo Brad
Definicja:
STOP!!!

jeżeli uwierzyłeś w chociaż jedno zdanie, które przed chwilą napisałem, to założę się, iż nie podrywasz pięknych kobiet, a może i nawet masz problem z poderwaniem jakiejkolwiek dziewczyny.

Nic nie szkodzi, ja również miałem taki problem i myślałem, iż trzeba być bogatym lub extra przystojnym, tak aby zdobyć piękną dziewczynę, co jest nie prawdą. Wiele ważniejsze od pieniędzy są konkretne cechy charakteru, które przyciągają kobiety do mężczyzn. Oto one:


właściwość nr 1: Bycie liderem w związku i przejmowanie inicjatywy

Kobieta uwielbia, kiedy przejmujesz inicjatywę. Ty ją prowadzisz, Ty wychodzisz z inicjatywą i nie czekasz, aż ona podejmie decyzję, tylko sam to robisz. Otwierasz przed nią drzwi lub wołasz kelnera, tak aby ona nie musiała tego robić, dzięki czemu dajesz jej jasny komunikat:
„Jesteś ze mną i możesz czuć się komfortowo i bezpiecznie przy mnie. Jestem świadomy tego, co się dzieje wokół mnie i ja przejmuję inicjatywę."

To daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa i świadomość, iż w przypadku czego może zawsze na Ciebie liczyć. To jest bardzo, bardzo istotne dla każdej kobiety.


>>właściwość nr 2: High status (wysoki status socjalny)

Posiadanie wysokiego statusu, to nie tylko kapitał czy samochód. Wysoki status, to również sposób, w jaki odbiera Cię środowisko (społeczeństwo). Szacunek, którym Cie inni obdarzają, Twoja pewność siebie, to wszystko wpływa na Twój status w oczach kobiety. A dla kobiety niewiele jest rzeczy tak atrakcyjnych, jak wysoki status 'samca" w ekipie. Im wyższy tym lepszy.

Ktoś, kto na imprezie stoi pod ścianą z piwem, nie ma szans na spotkanie z najładniejszą dziewczyną na sali. Jednak facet, który emanuje pewnością siebie (nie arogancją czy agresją) jest znany w danym "środowisku (ludzie go rozpoznają, przychodzą się przywitać, kobiety się uśmiechają i tym podobne) od razu staje się dla kobiety atrakcyjniejszy.

Pamiętaj, kobieta w odróżnieniu do mężczyzny, chce być z kimś, kto jest "lepszy" od niej, a to znaczy bardziej interesującym, znającym więcej osób i umiejącym więcej.


>>>>właściwość nr 3: Poczucie humoru i pozytywne nastawienie

Pamiętam jak kiedyś, jakaś sławna kobieta powiedziała:

">>jeżeli potrafisz rozśmieszyć kobietę, to możesz z nią robić wszystko".

tj. absolutny "killer". Zadaj pierwszej lepszej kobiecie pytanie, jakie cechy ceni w facecie, a powie Ci:
„Coś tam, coś tam (inteligencja, pewność siebie) i poczucie humoru.”

Musisz mieć poczucie humoru, ;>>>jeżeli chcesz podrywać atrakcyjne kobiety. To jest tak istotny i atrakcyjny dla kobiet czynnik, iż aż dziw bierze. Rozśmieszanie kobiety pozwala jej się poczuć komfortowo w Twojej obecności i zapomnieć o wszystkich problemach.

co więcej, ;>>>>jeżeli Twój humor będzie połączony z odrobiną (lecz tylko odrobiną arogancji i małego drażnienia kobiet) to będziesz zwyczajnie nie do przebicia i sprawisz, iż będziesz równie atrakcyjny dla kobiety, co piękna dziewczyna dla Ciebie. Wtedy pytanie, jak poderwac dziewczyne nie bedzie dla Ciebie problemem., ponieważ wszystko będzie się działo automatycznie

>>>>>>właściwość nr 4: Pewność siebie i nie bycie needy

Poczucie pewności siebie jest dla kobiet bardzo istotne, gdyż daje im świadomość Twojej siły, Twojego charakteru. Siła mentalna (nie fizyczna) i twardy charakter, to istotna >>>>>>>>właściwość dla kobiet.

Żadna normalna, zdrowa kobieta nie zwiąże się z facetem, który jest przysłowiową łajzą, bez poczucia własnej wartości i który nie jest w stanie postawić na swoim, kiedy trzeba. Następnym problemem jest przypadek, kiedy mężczyzna jest needy (potrzebujący) i chce kupić sobie uczucia kobiety prezentami czy komplementami.

Pamiętaj, iż prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje tak jak inni faceci kupować pięknej kobiecie drogich prezentów, tak aby jej się przypodobać. Sam fakt, jaki on jest, sprawia iż dla kobiety jest atrakcyjny.

Istnieje jeszcze kilka bardzo istotnych cech, które sprawiają, iż mężczyzna jest atrakcyjny dla kobiety. ;>>>>>jeżeli chcesz je poznać, wejdź teraz na moją stronę i ściągnij mój darmowy raport:
"7 cech mężczyzny atrakcyjnego dla każdej kobiety"


;>>>>>>jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak podrywać dziewczyny, chcesz poznać gotowe teksty na podryw, metody uwodzenia, to wejdź na moją stronę Jak poderwać dziewczynę