narzędziem życia pracy co to jest
Definicja: spytaliśmy „Pireta” jak zaczęła się jego przygoda z BMX słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Narzędziem do życia, pracy, i czerpania niekończącej się przyjemności

Słownik: Królem niemieckiego dirtu został Piotr Kołodziej z Diverse Extreme Team, po ostatnich sukcesach w czasie zagranicznych wojaży postanowiliśmy spytaliśmy „Pireta” jak zaczęła się jego przygoda z BMX.
Definicja: Jak i kiedy zaczynałeś, kto/co Cię do tego zachęciło?
Był rok 2003 kiedy otrzymałem pierwszego BMX-a. Zobaczyłem w telewizji jak można zastosować dwa kółka i parę części do niezłej zabawy. Zacząłem budować hopy na przeciwko domu i tak zaczęła się cała przygoda.

Jak oceniasz BMX w Polsce? Wiele ludzi się w to miesza?
Coraz więcej ludzi rozpoczyna jeździć i czerpać przyjemność z tego sportu. Jednak to ciągle zbyt niewiele, by władze naszego państwie dostrzegły nas i zaczęły budować miejsca do jazdy. Czyli dzieciaki kupujcie BMX-y jeździjcie, a zobaczycie iż BMX to nie tylko mały rowerek do sztuczek, lecz styl życia i odnajdywanie nieograniczonych możliwości.

idealny Twoim zdaniem zawodnik BMX w Polsce, na świecie?
W Polsce nie ma wielu zawodników, jednak niewątpliwie osobą, która miała wpływ na moją jazdę i mogę określić ją mianem dobrego zawodnika jest Janek Pietruczuk. Jeśli chodzi o świat to wg mnie najwspanialszym zawodnikiem jest Corey Bohan z Australii:)

Czym jest dla Ciebie Twój rower?
Narzędziem do życia, pracy, i czerpania niekończącej się przyjemności.

A Twój ulubiony trick? w czym jesteś >>idealny?
360 w dwie strony z kombinacjami


Życzymy w taki razie wielu następnych udanych tricków