najlepszy koncert freestylers co to jest
Definicja: FREKWENCJI 9. ODSŁONY TEJ KULTOWEJ LETNIEJ IMPREZY słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Najlepszy koncert Freestylers w Europie!

Słownik: 20 000 OSÓB BAWIŁO SIĘ W NOCY Z PIĄTKU (01.08.) NA SOBOTĘ (02.08.) NA PLAŻY W CHAŁUPACH NA NAJLEPSZYM BEACH PARTY EUROPY! TO Następny REKORD FREKWENCJI 9. ODSŁONY TEJ KULTOWEJ LETNIEJ IMPREZY!
Definicja: Wyjątkową atmosferę piątkowego wieczoru wykreowały - rytmy breakbeatowe, funky i liquid drum’n bass. W czasie gorącej nocy Diverse Edition wystąpiło 16 didżejów i MC, między innymi Alfatnujah, Nu:Tone i Slyde. Gwiazdą był brytyjski zespół Freestylers. Band Astona Harveya, który stale współpracuje z różnymi wokalistami, zaprezentował się precyzyjnie o północy na głównej scenie z porywającą Valerie M, Marcelem, a więc MC SirRealem, i obdarzonym silnym głębokim głosem Tenor Flyem śpiewającym regge i dancehall.Niesamowity półtora godzinny występ porwał 20 000 publiczność pomiędzy innymi utworami z ostatniego albumu „Adventures in Freestyle” czy wcześniejszego – „Raw As Fuck”. Do wrzenia doprowadziły nocnych imprezowiczów takie kompozycje jak „Fast Life”, „Push Up” i wściekle drum’nbassowy „Beat It Down”.
Śmiało można powiedzieć, iż rekordowa liczba sympatyków nocnej zabawy na plaży na najgorętszym Beach Party w Polsce sprawiły, iż był to jeden z najlepszych pięciu koncertów Freestylers w Europie. Słówko naj… to od lat kwintesencja stylu Diverse Edition. Od dziewięciu lat niezmiennie Diverse Rulez!Nie inaczej było i tym wspólnie. Impreza wystartowała o godzinie 20.00, a najwytrwalsi imprezowicze tańczyli w rytm wschodu słońca do godziny 11.00 rano w sobotę, witając poranek na nadmorskiej plaży opanowanej poprzez Diverse Edition. Tysiące fanów energetycznych bitów mogło wędrować od sceny do sceny w rytmie granym między innymi poprzez Dj Romero, Drumattic Twins, A.Skillz, Slyde’a i Nu:Tone, aby o północy powitać na głównej estradzie gwiazdę wieczoru – legendarny The Freestylers. Artyści nie szczędzili sił i energii, aby dać z siebie wszystko i z ochotą przystali na wspólną zabawę z rozgrzaną i roztańczoną publicznością.Diverse Edition to przedsięwzięcie na niespotykaną w Polsce skalę. Dziewiąta edycja kultowej letniej imprezy była połączeniem wyjątkowego spektaklu na żywo z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, przeniesionych z najlepszych zagranicznych imprez. Eksplozja rytmów i mieszanka energetycznej aranżacji scenicznej w zestawieniu z magiczną panoramą Półwyspu Helskiego, od początku gwarantowała niepowtarzalną atmosferę i niezapomniane wrażenia. Tylko na Diverse Edition pojawiło się tak wielu Performerów reprezentujących odmienne style muzyczne. Jak podkreślają uczestnicy Diverse Edition 2008: „…było to prawdziwe święto niepodległości dla wszystkich spragnionych niczym nieskrępowanej nocnej zabawy na nadmorskiej plaży.”ciągle pisana historia Diverse Edition sięga 2003 roku, kiedy to pamiętnej nocy 29 listopada padł rekord frekwencyjny sopockiego Sfinksa. Wystąpił niezrównany Jim Masters a imprezę sponsorował Diverse wytyczając kierunek działań na kolejne lata w formie powołanego do życia cyklu. Jak się okazuje, każdego roku wydarzenie to bierze w własne posiadanie cały Półwysep Helski! Edycja 2008 to następny rekord frekwencji – 20 000 fanów imprezy, efekt organizacyjny, światowej sławy artyści i niezapomniane wrażenia z najlepszego Beach Party Europy… to wszystko już za nami. A przed nami 10. Jubileuszowa edycja Diverse Edition 2009.
Do zobaczenia za rok!