bull build trick sąsiedzku co to jest
Definicja: Dobiegła końca ukraińska edycja projektu Red Bull Build The Trick słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Red Bull Build The Trick po sąsiedzku!

Słownik: Dobiegła końca ukraińska edycja projektu Red Bull Build The Trick.
Definicja: Nasi wschodni sąsiedzi, idąc za odpowiednikiem polskich deskorolkarzy, postanowili wziąć sprawy w własne ręce i zadbać o jakość swoich rodzimych miejscówek! Najlepsi lokalni riderzy w ciągu ośmiodniowego touru odwiedzili trzy największe miasta na Ukrainie: Kijów, Dniepropietrowsk i Odessę.

Skaterzy uczestniczący w przedsięwzięciu Red Bull Build The Trick postanowili przeprowadzić remont miejsc, które z ich punktu widzenia potrzebowały deskorolkowej modyfikacji. Grupa remontowa składająca się z najlepszych reprezentantów sceny deskorolkowej, zakasała rękawy i wzięła się do roboty. Zaopatrzona w kątowniki, cement, narzędzia i głowy pełne pomysłów ruszyła na podbój streetowych miejscówek.

Niedługo trzeba było czekać na efekty kreatywności i zaangażowania. Już przed samym wjazdem do Dniepropietrowska, członkowie touru postanowili wykonać kilka trików na znaku wjazdowym do miasta. Na uwagę skaterów w tej miejscowości zasłużył również opuszczony basen miejski, który po krótkich pracach porządkowych stał się idealnym miejscem do wykonywania trików.

Największa liczba przeprowadzonych prac budowlanych miała miejsce w stolicy państwie, Kijowie. Znajdujący się w centrum miasta tor rowerowy został doskonale zaadaptowany na potrzeby swobodnej jazdy na deskorolce. W trakcie dalszych poszukiwań potencjalnych spotów, grupa Red Bull Build The Trick trafiła na doskonałe pod względem nawierzchni boisko asfaltowe. Główną rolę tego miejsca odegrała porzucona wanna, którą wkrótce wykorzystano jako przeszkodę do wykonywania raili i slidów.

„Chcesz zrobić coś dobrze? Zrób to sam!” - takie motto przyświeca każdej edycji Red Bull Build The Trick, niezależnie od tego w jakim państwie jest ona organizowana. Polski pomysł na samodzielne tworzenie spotów skateboardowych, który zrealizowany był jesienią 2006 i 2007 roku, bardzo dobrze sprawdził się również u naszych wschodnich sąsiadów. Już wkrótce możemy spodziewać się pojawienia następnych miejscówek na europejskiej mapie deskorolki, gdyż organizatorzy touru zapowiadają rozszerzenie remontowej oferty na następne państwa.