spotkanie bliźniaków co to jest
Definicja: Patronuje jej IDEARADIO słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Spotkanie Bliźniaków w Czarnkowie

Słownik: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie po raz następny organizuje 24 sierpnia br. DZIEŃ SPIECZONEGO BLIŹNIAKA. Impreza ma charakter ogólnopolski. Patronuje jej IDEARADIO.
Definicja: Pomysł imprezy jest prosty. Po upalnym lecie, spieczone słońcem bliźniaki przyjeżdżają do Czarnkowa aby razem się bawić, poznać inne pary bliźniąt, nareszcie tak aby pożegnać wakacje i lato.
Tradycyjnie w czasie Dnia Spieczonego Bliźniaka nie zabraknie wielu atrakcji. W pierwszej kolejności konkursy z nagrodami dla młodszych i starszych bliźniąt, ranking publiczności - „Jak dwie krople wody” - z bardzo wartościowymi nagrodami. Oprócz tego wspólna fotografia, paradny przemarsz ulicami Czarnkowa, a na koniec ogromny festyn w amfiteatrze specjalnie dla bliźniąt i ich gości. W tym roku bawić Was będzie między innymi Clown Ruphert, a koncert przygotował ROBERT JANOWSKI. Czeka na Was wiele dobrej zabawy, muzyka, konkursy, mnóstwo nagród, upominków i okolicznościowych prezentów. Program imprezy jest tak pomyślany, by zintegrować środowisko bliźniąt, a równocześnie – by bawiło się całe miasto i wszyscy goście. Organizatorzy spodziewają się, iż do Czarnkowa przyjedzie aż 150 par bliźniąt. Ramowy program (może ulec drobnym zmianom): 12.30 - Msza św. w intencji Bliźniaków i ich rodzin (kościół - plac Wolności), 13.30 - Piknik pod Ratuszem (plac Wolności), 15.00 - Parada uliczna „Bliźniaki Przyszłością Narodu”, 15.30 - Festyn Bliźniąt w parku Staszica w programie między innymi : prezentacja uczestników i pamiątkowe zdjęcie, ranking publiczności „Jak dwie krople wody”, konkurs wiedzy bliźniaczej „Co dwie głowy to nie jedna”. Wystąpią: Capella Zamku Rydzyńskiego, Clown Ruphert, ROBERT JANOWSKI. O 20.00 tańce i ognisko z pieczoną pyrą. Szczegółowe wiadomości dostępne na witrynie internetowej www.mck.czarnkow.info