półfinał akademii barmańskiej co to jest
Definicja: Dobiegły końca eliminacje półfinałowe zawodów barmańskich, rozgrywanych w ramach.

Czy przydatne?

Co znaczy Półfinał Akademii Barmańskiej WZG zakończony !

Słownik: Dobiegły końca eliminacje półfinałowe zawodów barmańskich, rozgrywanych w ramach Akademii Barmańskiej WZG.
Definicja: Do finałowej rozgrywki awansowało dwanaście najlepszych zespołów, po sześć z każdego półfinału. Kompozycje jakie przygotowywali barmani były imponujące. Nas oczarował kremowy koktajl udekorowany bitą śmietaną.

W Krakowie i Gdyni spotkało się łącznie 29 zespołów barmańskich wyłonionych w czasie eliminacji lokalnych, odbywających się w największych miastach Polski. W klubowej scenografii, na profesjonalnych barach i w doskonałej oprawie świetlnej półfinaliści walczyli w następnych zmaganiach, oceniani poprzez Master Bartendera i barmana reprezentującego Polmos Lublin. Barmani przygotowywali drinki na bazie Żołądkowej Gorzkiej, Czystej de Luxe i Stock 84. Zespoły barmańskie oceniane były za kompozycję swoją w kategorii long drink, short drink ( short koktajl ) i za jeden drink przygotowany z listy obowiązkowej (Sweet Dream, Mint Surfer, Red Mint, Cherry Berry, Frise de Luxe, Apettie Toffie).

W półfinałowych rozgrywkach południowych w krakowskim klubie Rdza, najwięcej pkt.ów zdobył zespół barmański Mateusz Gonciarz i Krzysztof Porębski z In Blanco w Krakowie. Tuż za nimi znalazły się zespoły z Daytona Club/Wrocław, Le Scandale/Kraków, Lava Club/Opole, Onyx Music Club/Tarnowskie Góry, Mr. Boston/Częstochowa.
Najwięcej pkt.ów w rozgrywkach północnych, które odbyły się w gdyńskim Coco, dostał zespół barmański Jakub Bojanowski i Łukasz Kunicki z Coco. Do finału zakwalifikowali się również zespoły z Boolvar/Gdynia, Mono Bar/Warszawa, Cuba Libre/Poznań, Olimpic Bowling Center/Bydgoszcz, Casa to Tu/Warszawa.

Ogłoszenie rezultatów tylko podkręciło atmosferę wyśmienitej zabawy i sprawiło, iż triumfatorskie emocje towarzyszyły zebranym jeszcze poprzez sporo godz.. O tym, który zespół barmański zwycięży, zdecyduje finał Akademii Barmańskiej WZG w październiku w jednym z warszawskich klubów.