klub sprzedaż dalej co to jest
Definicja: i prezentacji samego siebie. Szkolenie poprowadzi Piotr Krupa, trener NLP słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Klub NLP: NLP, sprzedaż... i co dalej?

Słownik: 14 sierpnia w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie Klubu Skutecznego NLP przeznaczone dla tych, którzy chcą rozwinąć własne zdolności sprzedaży i prezentacji samego siebie. Szkolenie poprowadzi Piotr Krupa, trener NLP.
Definicja: Spotkanie Klubu to szansa, aby poznać skuteczne techniki NLP, dzięki których zaczniemy świadomie wpływać na zachowanie naszych klientów, współpracowników i całe otoczenie. Piotr Krupa, trener, stanowi przykład zwolennika postawy win:win, a więc wygrany:wygrany.

Możemy drugiej osobie wcisnąć wytwór, którego w ogóle nie potrzebuje. W ten sposób także można zastosować techniki. Tylko, iż taki klient do nas nie przyjdzie i puści o nas niekorzystną plotkę. Dlatego nie widzę sensu, aby działać w ten sposób.

Na spotkaniu Klubu będziemy się uczyli pozytywnej postawy, kiedy wygrywa zarówno "kupujący", jak i "sprzedający". Może to dotyczyć sytuacji z naszego codziennego życia. Np. próba umówienia się na randkę, rozmowa kwalifikacyjna czy kontakty w rodzinie.

W każdej z powyższych sytuacji przydadzą nam się zdolności sprzedaży siebie, swojego wizerunku, swoich pomysłów, wiedzy, czy wreszcie wytwórów...

Termin: 14 sierpnia, godz.: 18:00 - 21:00.
Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Kierowania, ul. Gizów 6, (Mapy Google)

wydatek uczestnictwa: 10 zł przelewem bądź 15 zł na miejscu.

Można się zarejestrować na stronie Klubu Skutecznego NLP