wredna reklama co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Wredna reklama

Słownik: I jak człowiek ma być zdrowy, kiedy wychodząc z własnego domu potyka się poprzez ulotki z nowo otwartej pizzerii !
Definicja: I to ma być zachęcająca reklama?! Zachęcają aby przyjść do pizzerii, a na początku podkładają komuś ulotki pod nogi. Jestem oburzona tym, iż kiedy wychodzę z domu ulotki nie leżą pod progiem. tak aby były bardziej zauważane roznosiciele obklejają nimi cały dom. Wychodząc z domu postanowiłam iść na spacer do parku, aby polepszyć sobie humor. Rzeczywiście tam można zapomnieć nawet o bożym świecie. Siedząc na ławce, obserwowałam tutejszą rzeźbę, śmieszny plakat informujący o przyjeździe do miasta cyrku i świecące neony, które własnymi różnokolorowymi światełkami rozjaśniały całą okolicę. Odprężona, postanowiłam, iż czas wrócić do domu. Po drodze nagle doznałam olśnienia. Przecież te piękne rzeźby, różnokolorowe neony i plakaty także były metodą reklamy! Jednak ta reklama nie wchodzi do mojego domu z butami, ale w cichym miejscu nikomu nie uprzykrzając życia, czeka aby ją przeczytać. W jednej chwili zmieniłam trochę poglądy, co do reklamy. Będąc zmęczona postanowiłam obejrzeć telewizję, ale...O zgrozo!!! Znowu te reklamy! Tym wspólnie zachęcających wszystkich odbiorców (i tym samym ich zniechęcając do oglądanych w tym czasie videoów). Kiedy oglądałam bardzo interesujący video w najciekawszym momencie musieli puścić na antenę reklamy, tak aby poinformować mnie, iż Vanish wypierze wszystko prócz kieszeni w co oczywiście nie wierzę. Ponieważ tym przerywanym oglądaniu, postanowiłam nie oglądać dalej telewizji, ponieważ te reklamy zwyczajnie wyprowadzają mnie z równowagi! Miałam ochotę posłuchać radia, ale go nie włączyłam, ponieważ tam pewnie czeka na mnie reklama... Za parę lat ogarnie nas jakaś inwazja reklamy. Już się zaczęła...*************

Po wielu przemyśleniach na temat reklamy, wymyśliłam sposób aby jej uniknąć! Wystarczy wyciągnąć z półki jakąś ciekawą książkę i ją czytać zamiast tracić chwilę na oglądanie reklam. W książce na szczęście nie ma reklam, chociaż po doświadczeniach z reklamą, nigdy niczego nie można być pewnym...:-)