biegali nago kościele co to jest
Definicja: Wszyscy byli pod znacznym wpływem alkoholu. Prawdopodobnie usłyszą zarzut obrazy uczuć.

Czy przydatne?

Co znaczy Biegali nago po kościele

Słownik: Wczoraj wieczorem w Gdyni policjanci zatrzymali 3 mężczyzn, którzy najpierw wznosili obraźliwe okrzyki, a następnie półnadzy wbiegli do kościoła. Wszyscy byli pod znacznym wpływem alkoholu. Prawdopodobnie usłyszą zarzut obrazy uczuć religijny
Definicja: Wczoraj o godz. 19.30 policjanci z Gdyni dostali informację, iż przed kościołem na gdyńskiej Dąbrowie kilku mężczyzn zaczepia starsze kobiety i skanduje obraźliwe hasła. W pewnej chwili dwaj mężczyźni opuścili spodnie i bieliznę do kostek i "zajęczymi "skokami wbiegli z obnażonymi genitaliami do kościoła za uciekającymi przed nimi kobietami.Na miejsce natychmiast wysłano patrol policji. Mężczyzn rozpoznano i zatrzymano 10 min. później.Zatrzymanymi okazali się mieszkańcy Rumi: 26-letni Seweryn H. i 28-letni Krzysztof S.. Obaj znajdowali się pod wpływem alkoholu. Pierwszy z nich miał 1,6 promila, a drugi 2,4. Teraz trzeźwieją w policyjnym areszcie. Najprawdopodobniej usłyszą zarzut obrazy uczuć religijnych za co grozi do 2 lat więzienia.Trzeci z zatrzymanych - 23-letni gdynianin Piotr K.. również pod wpływem alkoholu - 2,76 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, po doprowadzeniu do komisariatu policji zachowywał się bardzo agresywnie.

Używał nieprzyzwoitych słów za co został ukarany mandatem karnym w wysokości 500zł. To jeszcze bardziej go rozwścieczyło, będąc w celi wyrwał w niej deskę ławki i uderzał w kratę. Dodatkowo odpowie za zniszczenie mienia.