sezon ogórkowy co to jest
Definicja: Kiedyś czas wakacyjny w branży „gadżeciarskiej” kojarzył się z nudą. Teraz ten klasyczny.

Czy przydatne?

Co znaczy Sezon ogórkowy 2.0

Słownik: Kilka kawałków Nokii, odrobina Sony Ericssona, szczypta Samsunga i garstka Apple. Oto przepis na letnią sałatkę, która urozmaici nam sezon ogórkowy. Kiedyś czas wakacyjny w branży „gadżeciarskiej” kojarzył się z nudą. Teraz ten klasyczny
Definicja: Kto aby pomyślał np., iż w lipcu można będzie zobaczyć jakikolwiek nowy schemat komórki? A tu jak nie Sony Ericsson W302, to następne Walkmany tej spółki. Jak nie Samsung D980 z dotykowym ekranem, to pierwsze fotki równie dotykowego S60. A myślałam, iż zawrót głowy mam od wrednego upału.

Te dotykowe nowości to zresztą temat ciekawszy niż się na pozór wydaje. Od czasu premiery iPhone'a co drugi producent stara się nas przekonać, iż klawisze są już w telefonach zbędne i najlepiej żebyśmy pogodzili się z faktem, iż teraz żądzą panele dotykowe. W takim razie dobrze, iż Apple nie wpadło na pomysł sterowania komórkami głosem. Inaczej za kilka lat wszyscy na ulicy byśmy wrzeszczeli... i to o dziwo nie na siebie.

Co jeszcze? Są nowe oferty operatorów, lecz to akurat w okresie wakacyjnym zrozumiałe. Współczuje tylko Polkomtelowi kary za utrudnienia w przeniesieniu numeru. Kilka osób będzie miało poprzez to niewiele przyjemne urlopy.

lecz tak to już jest w momencie sezonu ogórkowego. Nikt nie jest bezpieczny! Szczególnie w dobie komórek transgenicznych. Ponieważ jak inaczej wyjaśnić tak obfity w plony moment tego lata niż poprzez modyfikacje genetyczne? Tylko, tak aby nam te narastające jak na drożdżach komórkowe nowości nie zaszkodziły...

źródło: komorkomania.pl