imprezy klubie sixty9 co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Imprezy w klubie Sixty9 pod patronatem iThink

Słownik: Kluczową atrakcją tygodnia będzie niewątpliwie impreza urodzinowa klubu "Sixty9 2nd Birthday Celebration" z udziałem brytyjskiej wokalistki.
Definicja: Główną atrakcją tygodnia będzie niewątpliwie impreza urodzinowa klubu "Sixty9 2nd Birthday Celebration" z udziałem brytyjskiej wokalistki i divy house'owej - HANNAH JONES, która odbędzie się w sobotę, 26 lipca. Na urodzinowych gości oprócz koncertu głównej gwiazdy i muzyki serwowanej poprzez dj'ów związanych z klubem czeka moc różnego rodzaju atrakcji.

Plan imprez:

24.07 [czwartek] :: The weekend starts on...Thursday! :: Nott [sixty9] + friends

25.07 [piątek] :: Back To The 80s :: Hevel [guest]

26.07 [sobota] :: Sixty9 2nd Birthday Celebration :: HANNAH JONES live concert + support: Frisky, Mikan, Mamut, Nott

29.07 [wtorek] :: Karaoke Party @ Sixty9 hosted aby Mic.


HANNAH JONES [Allmighty Records / UK]

Hannah Jones należy do czołówki w najwyższym stopniu utalentowanych brytyjskich wokalistek. Jej unikalne, potężne warunki wokalne sprawiły, iż popularność Hanny nie maleje od chwili jej debiutu w 1991 roku, kiedy jej hit „Bridge Over Troubled Water” osiągnął UK Top 30. Hannah jest artystką, która potrafi wywrzeć wielkie wrażenie, występując na żywo. Dowodzi tego stałe zapotrzebowanie na jej występy na całym świecie. W Stanach Hannah odniosła duży efekt, występując w klubach i promując swój debiutancki album „Rise” wydany w 1998 poprzez BMG/Ariola, a dwa single z tego albumu: „No One Can Love You More Than Me” i „You Only Have To Say You Love Me” spędziły sporo tygodni na szczytach prestiżowej listy Billboard Hot 100!. Następny singiel, „What The Child Needs” również spotkał się z gorącym przyjęciem w Stanach.W Wielkiej Brytanii Hanna odniosła efekt dzięki wyżej wymienionym hitom, i dzięki remiksom Love To Infinity, Way Our West I Loveland – “It Should Have Been You” i “You Only Have To Say You Love Me”.


W kolejnych latach Hannah wydała wspaniały remake klasyku Jeana Carne “Was That All It Was – który stał się hitem w klubach, jak również późniejsze remiksy Love To Infinity, Rhythm Masters i Almighty.

Nastęnie wydano “More To This” – wspaniale napisaną i zaśpiewaną piosenkę pop, zmiksowaną następnie poprzez mistrzów z Almighty i Xaviera Ramireza. Ten ostatni zremiksował również “And I Am Telling You I Am Not Going” który stał się tanecznym hitem na parkietach w stanach zjednoczonych ameryki i Europie.Hannah jest słynna ze swoich występów na żywo i dzięki ogromnej sile scenicznej jej obecność na scenie działa jak magnes na publiczność. Jej każdy występ emanuje ciepłem i pasją. Aktualnie Hannah występuje w klubach i na koncertach po obu stronach Atlantyku i zainteresowanie jej osobą jest coraz silniejsze, szczególnie w Stanach, gdzie jest uznawana za divę o statusie ikony.