zaczynamy kolejny weekend co to jest
Definicja: Jak zwykle prezentujemy ofertę na następny weekend z Pino. Podobnie jak w poprzednim.

Czy przydatne?

Co znaczy Zaczynamy kolejny weekend... z Pinotour oczywiście

Słownik: Jak zwykle prezentujemy ofertę na następny weekend z Pino. Podobnie jak w poprzednim tygodniu w Chałupach.
Definicja: Od 18 do 20 lipca będziecie mogli uczestniczyć i aktywnie kibicować w eliminacjach Pucharu Polski – Formuła Windsurfing/Slalom. Warto być na tych zawodach, bo będzie to okazja, aby zobaczyć najlepszych zawodników w akcji.

Tego nie można przegapić. Podobnie jak innych imprez, które jak zazwyczaj goszczą na plażach w Chałupach pod patronatem pino. Konkursy, sposobność pokazania się w Pinotv, przejażdżki motorówką i masa innych – darmowych atrakcji czeka na Was w Chałupach. Wystarczy tylko przyjechać J

Dla miłośników dobrego grania mamy coś ekstra. Po zeszłotygodniowym występie Al-fatnujah beatbox Massie, teraz przygotowaliśmy coś równie dobrego. Dla wszystkich, którzy przyjadą zagra Dj Deszczu Strugi i Daniel Druz.

Deszczu Strugi to jeden z najlepszych dj'ów na polskiej scenie rapu. Aczkolwiek na koncertach hip-hop'owych nie stoi tylko i wyłącznie za gramofonami, to z hip-hop'em jest mocno związany.

natomiast Daniel Drumz (DJ Taśmy) to dj turntablista, producent, kolekcjoner płyt. Urodzony w 1985r. w Stalowej Woli, mieszka w Krakowie.
własną przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 10-ciu lat od wieloletniej edukacji gry na trąbce. Wychował się na new-schoolowym hip-hopie początku lat `90-tych, co bardzo silnie wpłynęło na jego późniejszy gust jako dj`a. Za gramofonami stanął po raz pierwszy w 2000 roku. 3 lata później, dzięki wywalczeniu tytułu mistrzowskiego na swoich pierwszych zawodach - Vestax POPDJ 2003 - zapewnił sobie stałe miejsce wśród czołowych polskich turntablistów. Od 2004 r. koncertuje i nagrywa z warszawskim Grammatikiem. W ostatnim czasie zajął się również produkowaniem swoich własnych rzeczy.

własnymi klubowymi setami Daniel Drumz wraca do początków kultury hip-hop, grając dużo klasycznego hip-hopu, funku i soulu, wzbogacając wszystko o bardzo precyzyjnie wyselekcjonowane nowości hip-hopowe, neo-soulowe, nu-jazzowe. W jego caseie można znaleźć koło siebie płyty A Tribe Called Quest i Ty, De La Soul i Yam Who?, Jamiroquai i Platinum Pied Pipers... Prywatnie Dan Drumz jest również fanem i kolekcjonerem płyt jazzowych. Otwierał imprezy dla takich artystów jak De La Soul (USA), Guru (Gang Starr, USA), Jay-Z (USA), Rahzel (The Roots, USA), The Freestylers (UK), Looptroop (Szwecja) czyMichał Urbaniak. Na koncie ma również kilka mix-cd i wspólne nagrania i jam sessions z takimi artystami, jak Grammatik, Leszek Możdżer, Dizkret & The Headnods.

Nie pozostaje wam nic innego, jak wybrać się do Chałup. Czekamy na Was – pinorama rządzi.

Więcej info na pinorama.blogi.plZapraszamy!!!